Przeprowadzenie prac konserwatorskich oraz robót budowlanych przy kaplicy pw. św. Jana w miejscowości Stronie

Gmina Stryszów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00217110
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00217110/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-21 14:27
Lokalizacja
Stryszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccbb9e7e-e194-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5511690907
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty instalacyjne elektryczneTynkowanieRoboty malarskieRoboty elewacyjneRoboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217110 z dnia 2022-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przeprowadzenie prac konserwatorskich oraz robót budowlanych przy kaplicy pw. św. Jana w miejscowości Stronie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Stryszów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182108

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stryszów 149

1.5.2.) Miejscowość: Stryszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-146

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338797412

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@stryszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.stryszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przeprowadzenie prac konserwatorskich oraz robót budowlanych przy kaplicy pw. św. Jana w miejscowości Stronie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccbb9e7e-e194-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217110

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00040527/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.11 Remont oraz przebudowa budynku kaplicy św. Jana w miejscowości Stronie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189106/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IiR.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przeprowadzenie prac konserwatorskich oraz robót budowlanych przy kaplicy pw. św.
Jana w miejscowości Stronie obejmujący:
a) badania stratygraficznych nawarstwień kapliczki,
b) roboty przygotowawcze i ziemne,
c) prace naprawcze murów fundamentowych oraz wykonanie izolacji przeciwwilgociowej oraz demontaż opaski betonowej,
d) demontaż płyt lastriko, wykonanie posadzki z płyt z piaskowca,
e) zabezpieczenie i renowacja więźby, wymiana pokrycia dachowego wraz z wykonaniem obróbek blacharskich,
f) wykonanie tynków i powłok malarskich,
g) prace konserwatorskie polichromii, stolarki okiennej i drzwiowej oraz drewnianych elementów kaplicy,
h) renowację istniejącej posadzki wewnętrznej,
i ) prace konserwatorskie figury, rzeźby wraz z mensą ołtarzową,
j) wykonanie wewnętrznej instalacji elektrycznej oraz odgromowej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i
odbioru robót budowlanych (STWiORB).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia, ponieważ do upływu terminu wyznaczonego na składanie ofert, czyli do dnia 21.06.2022 r. do godz. 9.00 nie wpłynęła żadna oferta.
2022-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane