Remont pomieszczeń pryszniców, WC, umywalni, szatni, korytarza oraz pokoju nauczycielskiego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. GEN.JÓZEFA BEMA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00217115
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00217115/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-21 14:29
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0e95eb07-c61d-11ec-aa46-6a814e8de928
Identyfikator
7811600938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne hydrauliczneKładzenie płytekRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Wykonawcy

1 przyznane

MIECZYSŁAW PRZYBOROWSKIPoznań, PL · lot 0
238 984,58 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217115 z dnia 2022-06-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pomieszczeń pryszniców, WC, umywalni, szatni, korytarza oraz pokoju nauczycielskiego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 23 IM. GEN.JÓZEFA BEMA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000238776

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Cypriana Norwida 21

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 60-867

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sp23.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.sp23.com.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pomieszczeń pryszniców, WC, umywalni, szatni, korytarza oraz pokoju nauczycielskiego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0e95eb07-c61d-11ec-aa46-6a814e8de928

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217115

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00137440/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont pomieszczeń pryszniców, WC, umywalni, szatni, korytarza oraz pokoju nauczycielskiego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00137502/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP23.ZP/252-01/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 209965,54 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń pryszniców, WC, umywalni, szatni, korytarza oraz pokoju nauczycielskiego budynku Szkoły Podstawowej nr 23 im gen. Józefa Bema położonego przy ul. Norwida 21 w Poznaniu zgodnie ze szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, określonym w załączniku nr 2 do specyfikacji warunków zamówienia (SWZ).
2. Na opis przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji, opisujący zakres wykonywanych robót będących przedmiotem zamówienia składają się:
1) przedmiar robót,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
3) rysunki techniczne.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został również określony w Załączniku nr 3 do SWZ (projekt umowy).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 238984,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 287818,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 238984,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Remet Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno – Budowlanych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 632069146

7.3.3) Ulica: Wolbromska 17

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-341

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 238984,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2022-06-27 do 2022-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane