„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów”
Gmina Poddębice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00217154
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00217154/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-21 14:37
- Lokalizacja
- Poddębice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d983d41-e187-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8281355100
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217154 z dnia 2022-06-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Poddębice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934387
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łódzka 17/21
1.5.2.) Miejscowość: Poddębice
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.7.) Numer telefonu: 43 678 25 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@poddebice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://poddebice.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/poddebice/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d983d41-e187-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217154
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00028593/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010E Nowy Pusłów-Stary Pudłów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00188537/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGKM.271.12.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1751091,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano – montażowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów”
Planowana inwestycja zlokalizowana jest na terenie Gminy Poddębice, w powiecie Poddębickim, w województwie łódzkim. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek o łącznej długości 1,95 km oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów o długości 2,9 km. Zakres przedmiotowej inwestycji obejmuje w szczególności w zakresie przebudowy drogi wewnętrznej:
a) roboty przygotowawcze,
b) roboty rozbiórkowe,
c) roboty ziemne,
d) wykonanie podbudowy,
e) wykonanie jezdni asfaltowej ,
f) wykonanie poboczy wzdłuż drogi,
g) wykonanie zjazdów,
h) roboty wykończeniowe i oznakowanie pionowe,
2.2 w zakresie remontu drogi gminnej nr 111010E
a) wykonanie remontu cząstkowego na istniejącej warstwie wiążącej,
b) wykonanie warstwy ścieralnej,
c) wzmocnienie poboczy wzdłuż drogi,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik Nr 12 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający Gmina Poddębice działając na podstawie art. 260 ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) informuje, że na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia pn. „Wykonanie robót budowlano – montażowych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi wewnętrznej w miejscowości Nowy Pudłów i Pudłówek oraz remont drogi gminnej nr 111010 E Nowy Pudłów – Stary Pudłów””z uwagi na to, iż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Zamawiający na chwilę obecną nie ma możliwości zwiększenia kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny najkorzystniejszej oferty wobec powyższego zachodzi konieczność unieważnienia postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 roku - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.).
Zgodnie z powyższym, Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie przetargowe.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2499175,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2642750,18 PLN
| 2022-06-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |