Organizacja i prowadzenie specjalistycznych zajęć oraz terapii ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Myslenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00217462
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-21 22:05
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6811693477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczne
Wykonawcy
17 przyznanych
Anita WoźniakMyślenice, PL
27 000 PLNDOROTA PAMUŁAKraków, PL
9000 PLNWojciech Polak RehlifeMyślenice, PL
5400 PLNNEUROKINESIS REHABILITACJA MICHAŁ JANIAMyślenice, PL
8900 PLNFIZJO-SPA Gabinet Fizjoterapii i Masażu mgr Angelika Kuczaj-PotaczekNiedźwiedź, PL
18 000 PLNAS Rehabilitacja Aleksandra SuderMyślenice, PL
14 400 PLNMaria Urbaniak,WIśniowa, PL
30 260 PLNMaria Urbaniak,WIśniowa, PL
17 800 PLN"INTENSO" Poradnia Terapii Sensorycznej Barbara CyganTrzemeśnia, PL
24 000 PLNMarzena PiętkaMyślenice, PL
19 800 PLNMagdalena MilaMszana Dolna, PL
43 200 PLNMonika Nalepa Gabinet Diagnostyczno-Terapeutyczny,Mszana Dolna, PL
18 000 PLNDanuta HodurekDobczyce, PL
14 400 PLNKatarzyna LampaTrzemeśnia, PL
2700 PLNJulia TomaszewskaMyślenice, PL
11 700 PLNMaria Urbaniak,WIśniowa, PL
3560 PLNJustyna KokoszkaWęgrzce, PL
6300 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.