Wykonanie termoizolacji fundamentów budynku, instalacji gazowej, instalacji c. o. wraz z remontem chodnika budynku gminnego mieszczącego się przy ul. Grodza Kamienna 2C, 80-821 w Gdańsku.
Gdańskie Nieruchomości
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00217495
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00217495/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 06:59
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0eb7df7-b707-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 9570844969
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217495 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie termoizolacji fundamentów budynku, instalacji gazowej, instalacji c. o. wraz z remontem chodnika budynku gminnego mieszczącego się przy ul. Grodza Kamienna 2C, 80-821 w Gdańsku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdańskie Nieruchomości
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192817769
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 74
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: 58 524 10 94
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nz@nieruchomoscigda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nieruchomoscigda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0eb7df7-b707-11ec-9f44-6e63702cb2f71.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzenie nieruchomościami
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie termoizolacji fundamentów budynku, instalacji gazowej, instalacji c. o. wraz z remontem chodnika budynku gminnego mieszczącego się przy ul. Grodza Kamienna 2C, 80-821 w Gdańsku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0eb7df7-b707-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217495
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00052676/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.46 Remont budynku mieszkalnego przy ul. Grodza Kamienna 2C
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.250.33.2022.MD
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 313025,14 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie termoizolacji fundamentów budynku, instalacji gazowej, instalacji c. o. wraz z remontem chodnika budynku gminnego mieszczącego się przy ul. Grodza Kamienna 2C, 80-821 w Gdańsku.
Zakres prac remontowych obejmuje między innymi:
1) Branża architektoniczno-konstrukcyjna:
a) wykonanie izolacji poziomej i pionowej ścian fundamentowych,
b) remont, naprawa stopnia wejściowego,
c) wymiana nawierzchni chodnikowej,
d) remont podwórza,
e) wymiana drzwi wejściowych,
f) wykonanie opaski wokół ścian zewnętrznych budynku, chroniącej mur przed zawilgoceniem,
g) wykonanie instalacji gazowej oraz c.o. dla wyznaczonych lokali,
2) Instalacje sanitarne: między innymi w zakresie :
a) demontaż koniecznych instalacji, urządzeń i innych elementów,
b) wykonanie/modernizacja aktualnej wewnętrznej instalacji gazowej,
c) wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego,
d) konserwacja zabytkowych pieców.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44220000-8 - Stolarka budowlana
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45262630-6 - Wznoszenie pieców
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 302454,30 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 302454,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 302454,30 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. BUD-ROB Szpek Paweł
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 220546757
7.3.3) Ulica: Mozarta 32
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-171
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 301158,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |