„Przebudowa wejścia do budynku Ostrołęckiego TBS Sp. z o.o.”

OSTROŁĘCKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00217508
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00217508/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-22 07:29
Lokalizacja
Ostrołęka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-413d535c-e311-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7581569833
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217508 z dnia 2022-06-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa wejścia do budynku Ostrołęckiego TBS Sp. z o.o.”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: OSTROŁĘCKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550055819

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Berka Joselewicza 1

1.5.2.) Miejscowość: Ostrołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-410

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 7650500

1.5.8.) Numer faksu: 29 7650504

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@otbs.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.otbs.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/ostroleka

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Podmiot ze 100 % udziałem samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa wejścia do budynku Ostrołęckiego TBS Sp. z o.o.”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-413d535c-e311-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217508

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00192855/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.ZP.05.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 265146,57 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: "Przebudowa wejścia do budynku Ostrołęckiego TBS Sp. z o. o.”, obejmującego m. in.: powiększenie witryny, dostosowanie schodów do obecnych wymagań Warunków Technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, a także przystosowanie wejścia dla osób niepełnosprawnych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z art. 255 pkt 1 ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Zamawiający wyznaczył termin składania ofert w postępowaniu pn.: „Przebudowa wejścia do budynku Ostrołęckiego TBS Sp. z o.o.” na dzień 21.06.2022 r. godz. 10:00. Do upływu terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta. Wobec powyższego postępowanie należy unieważnić na podst. art. 255 pkt 1 ustawy Pzp z powodu nie złożenia żadnej oferty.
2022-06-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane