Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Mniszków
Gmina Mniszków
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00217595
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00217595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 08:23
- Lokalizacja
- Mniszków, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26961554-e186-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7681719189
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty drogoweRoboty w zakresie budowy drógInstalowanie znaków drogowych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217595 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Mniszków
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mniszków
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648126
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Wielkopolskich 10
1.5.2.) Miejscowość: Mniszków
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-341
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 44 756 15 22
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mniszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mniszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.mniszkow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Mniszków2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26961554-e186-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032657/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa i remont dróg na terenie Gminy Mniszków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00189556/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2022/RB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I Przebudowa drogi gminnej w ciągu drogi Radonia-Olimpiów1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont drogi gminnej w ciągu drogi Radonia-Olimpiów o szerokości 5,5 m na działkach nr ewid. 459 obręb Radonia, dz.
nr ewid. 13 i 214 obręb Świeciechów i dz. nr ewid. 213 obręb Olimpiów na długości 1290 mb od drogi krajowej nr 12 w kierunku południowym za skrzyżowaniem z drogą gminną nr 107112E. Przedmiot zamówienia (tj. odcinek drogi gminnej 107110E) znajduje się w gminie Mniszków, powiat opoczyński, woj. łódzkie.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót:
1) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych
2) Korytowanie pod poszerzenie podbudowy dla projektowanej jezdni (docelowo 5,5 m) oraz pod nowe pobocza (obustronne po 0,75 m)
3) Wykonanie warstwy odsączającej z piasku drobnego (grubość 15 cm) pod poszerzenie projektowanej jezdni
4) Wykonanie podbudowy pod poszerzenie jezdni (grubość 25 cm) oraz poboczy obustronnych (grubość 15 cm) z kruszyw drogowych naturalnych wraz z zagęszczeniem, frakcja 0-31,5 mm
5) Wykonanie nawierzchni mineralno-bitumicznej asfaltowej (warstwa ścieralna na poszerzenie istniejącej jezdni o grubość 4 cm
6) Wykonanie nawierzchni mineralno bitumicznej asfaltowej (warstwa wiążąca) o grubości 4 cm na długości 1290 mb oraz szerokości 5,5 m (łączna powierzchnia projektowanej drogi 7160m2)
7) Wykonanie obustronnych poboczy o szerokości 0,75 m z tłucznia kamiennego o frakcji 0-31,5 mm (grubość 15 cm) wraz zagęszczeniem (łączna powierzchnia projektowanych poboczy 1484,90m2)
8) Plantowanie skarp przy poboczach
Parametry techniczne projektowanej drogi:
1) nawierzchnia drogi odcinek o nawierzchni asfaltowej:
• długość – 1,29 km
• szerokość – 5,5 m
• grubość warstwy asfaltowej (wiążąca) – 4,0 cm
• powierzchnia zabudowy (nawierzchni) – 7160 m2
• konstrukcja drogi – daszkowa (nachylenie 2%)
• powierzchnia poboczy – 1484,90 m2
• pobocza obustronne – po 75,00 cm szerokości z każdej strony
• ilość pasów ruchu – 2
2) znaki drogowe
3) klasa techniczna – lokalna (L)
4) kategoria ruchu – KR-1
5) prędkość projektowa – 50 km/h
Szczegółowy zakres robót przewidzianych do wykonania zamówienia określony został
w zgłoszeniu robót, uproszczonej dokumentacji projektowej oraz w przedmiarach robót, stanowiących załączniki niniejszej specyfikacji.
W przypadku stwierdzenia braku danych lub różnic w dokumentacji projektowej
i przedmiarach robót Wykonawca powinien zgłosić się do Zamawiającego o wyjaśnienie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 614623,66 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II Remont drogi powiatowej nr 3106E Błogie Szlacheckie – Prucheńsko Duże1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi powiatowej nr 3106E na odcinku Prucheńsko Duże – Błogie Szlacheckie o długości 1525 m i o szerokości 5,2 m na działkach nr ewid. 295 i 82 obręb Prucheńsko Duże, dz. nr ewid. 106 i 107 obręb Prucheńsko Małe, dz. nr ewid. 232 obręb Błogie Rządowe i dz. nr ewid. 96 i 146 obręb Błogie Szlacheckie od skrzyżowania drogi powiatowej nr 3106E z drogą gminną (dz. nr 295) w miejscowości Prucheńsko Duże do skrzyżowania z drogą powiatową nr 3107E w miejscowości Błogie Szlacheckie. Remont będzie obejmował wykonanie nowej nawierzchni bitumicznej wraz z obustronnymi poboczami tłuczniowo-gruntowymi oraz udrożnienie przepustów pod drogą. Przedmiot zamówienia (tj. odcinek drogi powiatowej nr 3106E) znajduje się w gminie Mniszków, powiat opoczyński, woj. łódzkie.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót:
1) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych
2) Roboty rozbiórkowe nawierzchni wymagającej wymiany oraz rozbiórka przepustów drogowych istniejących a przewidzianych do wymiany
3) Mechaniczne karczowanie krzaków oraz podszyć gęstych powyżej 60% powierzchni
4) Roboty ziemne na odcinku wymagającym wymiany oraz na poboczach drogi o łącznej wielkości 327,800 m3
5) Odwodnienie drogi. Wykonanie przepustów pod drogą z rur PEHD o śr. 60 cm i długości 9,0 m oraz ścianki czołowe żelbetowe.
4) Wykonanie w ramach istniejącej nawierzchni nowej nawierzchni mineralno-bitumicznej asfaltowej (warstwa ścieralna) AC8S o grubości po zagęszczeniu 4 cm: 7930.000 m², wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno-bitumiczną asfaltową AC 11W o średniej grubości 3,00 cm ; 762.500 ton, oczyszczenie i skropienie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumem – ok. 7930.000 m2
5) Wykonanie poboczy obustronnych o szerokości 1,0 m i o grubości 10 cm po zagęszczeniu : 2936,00 m²
Parametry techniczne projektowanej drogi:
1) nawierzchnia drogi odcinek o nawierzchni asfaltowej:
• długość – 1,525 km
• szerokość – min. 5,2 m
• grubość warstwy asfaltowej – 3,0 cm + 4,0 cm (ścieralna + wiążąca)
• powierzchnia zabudowy (nawierzchni) – 7930,50 m2
• konstrukcja drogi – daszkowa (nachylenie 2%)
• powierzchnia poboczy – 2936,00 m2
• pobocza obustronne – po 100,00 cm szerokości z każdej strony
• ilość pasów ruchu – 2
2) znaki drogowe
3) klasa techniczna – lokalna (KDZ)
4) kategoria ruchu – KR-2
5) prędkość projektowa – 70 km/h
Szczegółowy zakres robót przewidzianych do wykonania zamówienia określony został
w zgłoszeniu robót oraz w przedmiarach robót , stanowiących załączniki niniejszej specyfikacji.
W przypadku stwierdzenia braku danych lub różnic w przedmiarach robót Wykonawca powinien zgłosić się do Zamawiającego o wyjaśnienie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
4.5.5.) Wartość części: 1056532,66 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część III Przebudowa i remont drogi gminnej wewnętrznej w miejscowości Grabowa1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont drogi gminnej wewnętrznej
w miejscowości Grabowa o szerokości 4,0 m na działkach nr ewid. 394 obręb Grabowa i dz. nr ewid. 279 obręb Mniszków z obustronnymi poboczami tłuczniowymi o szerokości 0,5 m każde na odcinku 1150 m od drogi powiatowej nr 1501E w kierunku wschodnim. Przedmiot zamówienia (tj. odcinek drogi gminnej wewnętrznej) znajduje się w gminie Mniszków, powiat opoczyński, woj. łódzkie.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót:
1) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych
2) Korytowanie pod przygotowanie miejsca dla podbudowy projektowanej jezdni (docelowo 4,0 m) oraz pod nowe pobocza (obustronne po 0,50 m)
3) Poszerzenie podbudowy pod jezdnię do szerokości 4 m oraz wykonanie podbudowy z kruszyw naturalnych w ramach warstwy wyrównawczej o grubości 20 cm po zagęszczeniu, frakcja 0-31,5 mm
4) Wykonanie nawierzchni mineralno-bitumicznej asfaltowej o grubości 4 cm (warstwa ścieralna) o powierzchni 4600 m2
5) Wykonanie obustronnych poboczy o szerokości 0,50 m z tłucznia kamiennego o frakcji 0-31,5 mm (grubość 10 cm) wraz zagęszczeniem (łączna powierzchnia projektowanych poboczy 1150m2)
6) Ewentualne plantowanie i modelowanie mas ziemnych/humusowych przy poboczach
7) Wykonanie oznakowania pionowego 1 szt. (znak A-7 „Ustąp pierwszeństwa” od strony drogi powiatowej)
8) Wykonanie oznakowania poziomego 1 szt. (znak P-13 „Ustąp pierwszeństwa” od strony drogi powiatowej)
Parametry techniczne projektowanej drogi:
1) nawierzchnia drogi odcinek o nawierzchni asfaltowej:
• długość – 1,150 km
• szerokość – 4,0 m
• grubość warstwy asfaltowej (wiążąca) – 4,0 cm
• powierzchnia zabudowy (nawierzchni) – 4600 m2
• konstrukcja drogi – daszkowa (nachylenie 2%)
• powierzchnia poboczy – 1150 m2
• pobocza obustronne – po 50,00 cm szerokości z każdej strony
• ilość pasów ruchu – 2
2) znaki drogowe
3) klasa techniczna – lokalna (L)
4) kategoria ruchu – KR-1
5) prędkość projektowa – 50 km/h
Szczegółowy zakres robót przewidzianych do wykonania zamówienia określony został
w zgłoszeniu robót, uproszczonej dokumentacji projektowej oraz w przedmiarach robót, stanowiących załączniki niniejszej specyfikacji.
W przypadku stwierdzenia braku danych lub różnic w dokumentacji projektowej
i przedmiarach robót Wykonawca powinien zgłosić się do Zamawiającego o wyjaśnienie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 446304,15 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważniono postępowanie z powodu braku ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważniono postępowanie z powodu braku ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Unieważniono postępowanie z powodu braku ofert
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |