Przebudowa i dostosowanie parkingów USK w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00217632
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00217632/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 08:38
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3dfce00-b725-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 7542563619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217632 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i dostosowanie parkingów USK w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530512391
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wincentego Witosa 26
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-401
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.samek@usk.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://usk-opole.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i dostosowanie parkingów USK w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3dfce00-b725-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217632
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023351/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa parkingów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00115653/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/2-23/233/31/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa i dostosowanie parkingów USK do automatycznego systemu pobierania opłat w oparciu o zaprojektowane rozwiązania instalacyjne dla zasilania urządzeń parkingowych w formule „Zaprojektuj i wybuduj” .
Przedmiot zamówienia obejmuje:
1.1. wykonanie projektu wykonawczego (dokumentacji technicznej) w rozbiciu na poszczególne branże: instalacji elektrycznych i teletechnicznych do zasilania automatycznego systemu pobierania opłat oraz zasilania innych urządzeń parkingowych;
1.2. sporządzenie kosztorysu ofertowego;
1.3. wykonanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych instalacyjnych;
1.4. wykonanie innych projektów, jeżeli z uwagi na konieczność należytego wykonania przedmiotu umowy wystąpi taka konieczność lub konieczność taka będzie wynikała z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;
1.5. uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami prawa aktów administracyjnych niezbędnych do rozpoczęcia i przeprowadzenia procesu budowlanego;
1.6. wykonanie wszystkich robót budowlanych instalacyjnych na podstawie opracowanej dokumentacji technicznej, zatwierdzonej przez Zamawiającego;
4.5.3.) Główny kod CPV: 71323100-9 - Usługi projektowania systemów zasilania energią elektryczną
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34996300-8 - Parkingowe urządzenia kontrolne, bezpieczeństwa lub sygnalizacyjne
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45223320-5 - Roboty budowlane w zakresie obiektów typu parkuj i jedź
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
71327000-6 - Usługi projektowania konstrukcji nośnych
71332000-4 - Geotechniczne usługi inżynieryjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
unieważnienie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na przebudowę i dostosowanie parkingów USK do automatycznego systemu pobierania opłat w oparciu o zaprojektowane rozwiązania instalacyjne dla zasilania urządzeń parkingowych w formule „Zaprojektuj i wybuduj”, ponieważ wykonawca Elektronik L.Szmagierewski, K.Majewski, J.Dubik Spółka Jawna ul.Górna 5 , 45-030 Opole, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.Uzasadnienie faktyczne
W dniu 20.05.2022 r. Zamawiający dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty pismo znak DZP/2-23/233/31/280/2022. W dniu 02.06.2022 r. wpłynęło pismo od wykonawcy z informacją o odstąpieniu od podpisania umowy.
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |