Modernizacja dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Kamionka Wielka
Gmina Kamionka Wielka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00217835
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00217835/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 09:30
- Lokalizacja
- Kamionka Wielka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37f29667-dda5-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7343514860
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00217835 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Kamionka Wielka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamionka Wielka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kamionka Wielka 5
1.5.2.) Miejscowość: Kamionka Wielka
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-334
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@kamionkawielka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamionkawielka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kamionkawielka1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Kamionka Wielka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37f29667-dda5-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00217835
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032754/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00183312/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GKiOŚ.271.6.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Kamionka Wielka. Zadanie 1 obejmuje następujące drogi:- „Droga nad Kamionką” w miejscowości Jamnica.
- „Droga pod Dąbkiem” w miejscowości Mszalnica.
- „Droga Styrek Dolny” w miejscowości Mszalnica.
- „Droga Za Las” w miejscowości Mszalnica.
- „Droga Sapałówka” w miejscowości Kamionka Wielka.
- „Droga Popielówka” w miejscowości Kamionka Wielka.
- „Droga Tacałówka” w miejscowości Kamionka Wielka.
- „Droga Ptakówka Niżna” w miejscowości Kamionka Wielka.
- „Droga Porębówka” w miejscowości Kamionka Wielka.
- „Droga za rzeką” w miejscowości Królowa Polska/Królowa Górna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 487911,59 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja dróg gminnych o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Kamionka Wielka. Zadanie 2 obejmuje następujące drogi:- „Droga nad stacją” w miejscowości Kamionka Wielka.
- „Droga Głodówka” w miejscowości Kamionka Wielka.
- „Droga Fydówka” w miejscowości Kamionka Wielka.
- droga dz. ew. 3285 w miejscowości Kamionka Mała.
- „Droga Ugory” w miejscowości Mystków.
- „Droga Michalikówka” w miejscowości Królowa Polska.
- „Droga Za rzeką” w miejscowości Mszalnica Zagóra.
- droga dz. 645 w miejscowości Bogusza.
- droga dz. 545/2 w miejscowości Bogusza.
- „Droga Syjutówka” w miejscowości Jamnica.
- „Droga Zagroda” w miejscowości Kamionka Wielka.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 616186,44 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej na terenie gminy Kamionka Wielka. Zadanie 3 obejmuje „Drogę do Kociego Zamku” w miejscowości Królowa Górna.4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
4.5.5.) Wartość części: 69562,95 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie w zakresie Zadania 1 na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, jako że oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie miał możliwości zwiększyć kwotę, którą zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie w zakresie Zadania 2 na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, jako że oferta z najniższą ceną przewyższała kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Ponadto Zamawiający nie miał możliwości zwiększyć kwotę, którą zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wartość zamówienia wskazana dla Zadania 2 (616 186,44 zł) obejmuje:- zamówienie podstawowe - 548 717,04 zł
- drogę "Oracze" w m. Mszalnica w ramach art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp - 67 469,40 zł.
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |