„Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie Etap IV.
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00218279
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00218279/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 11:09
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e35a732b-f1f5-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7392974001
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00218279 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie Etap IV.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.olsztyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie Etap IV.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e35a732b-f1f5-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00218279
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Niniejsze zamówienie zostało uwzględnione w zakresie zamówień podobnych w postepowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pod nr ref ZDW/NZP.EA/PN-2/3220/47/2020 pn. Przebudowa powierzchni biurowej budynku wraz z pomieszczeniami pomocniczymi w ramach inwestycji Rozbudowa wraz z modernizacja energetyczna budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie- Etap II Roboty budowlane planowane do wykonania w 2020 roku.
W dniu 11.05.2021r. Zamawiający podjął decyzje o kontynuacji przebudowy kolejnego zakresu pomieszczeń biurowych przedmiotowego budynku w ramach realizacji ww. inwestycji. Zaistnienie powyższych okoliczności zgodnie z art. 214 ust 1 pkt 7 daje możliwość udzielenia zamówienia w trybie z wolnej ręki.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZDW/NZP.EA/PN-2/3220/47/2020
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDW/NZP.EA/WR-7/3220/63/2022/
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 412280 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie Etap IV: Roboty budowlane planowane do wykonania w 2022 roku” – przebudowa powierzchni biurowej budynku wraz z pomieszczeniami pomocniczymi, na poziomie 2 i 2½ bryły „A” na potrzeby ZDW Olsztyn, stanowiącego zamówienie podobne dla zamówienia publicznego nr ZDW/NZP.EA/PN-2/3220/47/2020.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 802900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 802900 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 802900 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane Przem-Bud Przemysław Szkudelski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8451806235
7.3.3) Ulica: ul. Strzelca 36
7.3.4) Miejscowość: Tomaszkowo-Stawiguda
7.3.5) Kod pocztowy: 11-034
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 802900 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 101 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |