Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie placu zabaw na Węglinie Południowym w Lublinie przy Gęsiej 43, zadanie w ramach BO VIII - realizacja zamówienia w formule "zaprojektuj i wybuduj".
Gmina Lublin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00218342
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00218342/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 11:19
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0a0cf57-b4db-11ec-97c7-b646b0ba23df
- Identyfikator
- 9462575811
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00218342 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie placu zabaw na Węglinie Południowym w Lublinie przy Gęsiej 43, zadanie w ramach BO VIII - realizacja zamówienia w formule "zaprojektuj i wybuduj".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lublin
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. Króla Władysława Łokietka 1
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-109
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie placu zabaw na Węglinie Południowym w Lublinie przy Gęsiej 43, zadanie w ramach BO VIII - realizacja zamówienia w formule "zaprojektuj i wybuduj".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0a0cf57-b4db-11ec-97c7-b646b0ba23df
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00218342
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00337941/31/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Budowa placu zabaw z wyposażeniem. Centralny Park Zabaw na Węglinie Południowym
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156615/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P-I.271.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej oraz wykonanie placu zabaw na Węglinie Południowym w Lublinie przy Gęsiej 43, zadanie w ramach BO VIII - realizacja zamówienia w formule "zaprojektuj i wybuduj".
Zakres zamówienia obejmuje:
1. Etap I
Wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo - kosztorysowej na budowę placu zabaw na Węglinie Południowym w Lublinie przy Gęsiej 43 (działka nr 1/17 ark. 7 obr. 40), w tym:
1) pozyskanie aktualnej mapy do celów projektowych,
2) wykonanie niezbędnych dla celów projektowych inwentaryzacji, w szczególności budowlanej, architektonicznej i dendrologicznej,
3) pozyskanie niezbędnych do projektowania warunków, decyzji, opinii i uzgodnień,
4) wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na budowę placu zabaw przy ul. Gęsiej 43 wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą, zgodnie z warunkami umowy, programem funkcjonalno-użytkowym wraz z załącznikamioraz zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami,
5) uzgodnienie dokumentacji projektowej z Zamawiającym, właściwymi organami i dysponentami mediów,
6) wykonanie zbiorczych zestawień planowanych kosztów inwestycji oraz ich jednokrotna aktualizacja.
2. Etap II
Pełnienie kompleksowych nadzorów autorskich:
1) pełnienie nadzoru autorskiego na etapie postępowania przetargowego dotyczącego wyboru wykonawcy na roboty budowlane;
2) pełnienie nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych prowadzonych w oparciu o dokumentację projektową stanowiącą przedmiot niniejszego zamówienia,
3) wyjaśnianie wątpliwości dotyczących rozwiązań zawartych w dokumentacji projektowej pojawiających się w toku realizacji inwestycji,
4) uzupełnianie szczegółów dokumentacji projektowej oraz wyjaśnianie wątpliwości w tym zakresie pojawiających się w toku realizacji inwestycji,
5) ścisła współpraca ze wszystkimi uczestnikami procesu budowlanego,
6) udział w komisjach odbiorowych i naradach technicznych na budowie.
3. Etap III
Wykonanie robót budowlanych - budowa zaprojektowanego placu zabaw przy ul Gęsiej 43 w Lublinie
Zakres przedmiotu umowy w ramach etapu III obejmuje:
1) rozbiórkę istniejącej piwnicy wraz z usunięciem i utylizacją materiału rozbiórkowego zasypaniem wykopu,
2) niwelację terenu pod plac zabaw,
3) dostarczenie i montaż elementów wyposażenia placu zabaw,
4) wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku,
5) wykonanie ogrodzenia,
6) montaż ławek, koszy na śmieci i tablicy informacyjnej (tablica ma być oznakowana symbolem graficznym Budżetu Obywatelskiego – sposób oznakowanie musi być skonsultowany z Zamawiającym),
7) budowę ciągu pieszego łączącego plac zabaw z chodnikiem wzdłuż ul. Gęsiej,
8) założenie trawników wraz z pierwszym koszeniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45236210-5 - Wyrównywanie nawierzchni placów zabaw dla dzieci
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Przedmiotowe postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.) - wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone dwie oferty, które podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 341699,65 PLN
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |