Naprawa i konserwacja wiat przystankowych, przygotowanie miasta do obchodów świąt narodowych, utrzymanie zieleni w granicach administracyjnych miasta Oświęcim w 2025 roku.
MIASTO OŚWIĘCIM
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00679517
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00679517/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-12-31 08:56
- Lokalizacja
- Oświęcim, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f531738c-fa82-46ed-8e2c-fe4a5a5b8b5c
- Identyfikator
- 5492197458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679517 z dnia 2024-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawa i konserwacja wiat przystankowych, przygotowanie miasta do obchodów świąt narodowych, utrzymanie zieleni w granicach administracyjnych miasta Oświęcim w 2025 roku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OŚWIĘCIM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zaborska 2
1.5.2.) Miejscowość: Oświęcim
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-600
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 33 84 66 222, +48 33 84 66 223
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.oswiecim.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.oswiecim.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f531738c-fa82-46ed-8e2c-fe4a5a5b8b5c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa i konserwacja wiat przystankowych, przygotowanie miasta do obchodów świąt narodowych, utrzymanie zieleni w granicach administracyjnych miasta Oświęcim w 2025 roku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f531738c-fa82-46ed-8e2c-fe4a5a5b8b5c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679517
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00032427/14/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
2.3.4 Naprawa i konserwacja wiat przystankowych, przygotowanie miasta do obchodów świąt narodowych, utrzymanie zieleni w granicach administracyjnych miasta Oświęcim w 2025 roku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00614567
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Spełnione są wszystkie warunki określone w art. 214 ust. 1 pkt. 11 ppkt a-c ustawy Pzp:
1) Zamówienie udzielane jest przez Zamawiającego Gminę Miasto Oświęcim, o którym mowa w art. 4 i art. 5 ust. 1 pkt. 1 Pzp osobie prawnej – Miejskiemu Zakładowi Usług Komunalnych Sp. z o.o., ul. Bema 12A, 32-600 Oświęcim (dalej "MZUK Sp. z o.o.") Kontrolę prawną nad MZUK Sp. z o.o. odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami poprzez dwie spółki komunalne ze 100% udziałami Gminy Miasto Oświęcim,
2) Ponad 90% działalności MZUK Sp. z o.o. dotyczy zdań powierzonych przez Gminę Miasto Oświęcim i została ona powołana w celu realizacji zadań powierzonych przez Gminę Miasto Oświęcim,
3) W MZUK Sp. z o.o. nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.43.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest naprawa i konserwacja wiat przystankowych, przygotowanie miasta do obchodów świąt narodowych, utrzymanie zieleni w granicach administracyjnych miasta Oświęcim, utrzymanie wyposażenia i urządzeń zabawowych placów zabaw na terenie Parku Pokoju w Oświęcimiu oraz utrzymanie i obsługa toalet publicznych zlokalizowanych w Parku Pokoju oraz w Parku Zasole w 2025 roku
4.5.3.) Główny kod CPV: 77300000-3 - Usługi ogrodnicze
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
77211600-8 - Sadzenie drzew
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
77312000-0 - Usługi usuwania chwastów
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne
90511300-5 - Usługi zbierania śmieci
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw
45215500-2 - Toalety publiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejski Zakład Usług Komunalnych Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5492448759
7.3.3) Ulica: Bema 12A
7.3.4) Miejscowość: Oświęcim
7.3.5) Kod pocztowy: 32-600
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4609875,13 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2024-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |