Dostosowanie pomieszczeń byłego Gim. nr 2 w Bartoszycach do wymagań w zakresie p.poż wraz z adaptacją na szkołę muzyczną
GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00218497
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00218497/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 11:52
- Lokalizacja
- Bartoszyce, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba3ff171-e580-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7431862678
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00218497 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie pomieszczeń byłego Gim. nr 2 w Bartoszycach do wymagań w zakresie p.poż wraz z adaptacją na szkołę muzyczną
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA BARTOSZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743485
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Boh. Monte Cassino 1
1.5.2.) Miejscowość: Bartoszyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897629804
1.5.8.) Numer faksu: 897629805
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@um.bartoszyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.bartoszyce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba3ff171-e580-11ec-9a86-f6f4c648a0561.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie pomieszczeń byłego Gim. nr 2 w Bartoszycach do wymagań w zakresie p.poż wraz z adaptacją na szkołę muzyczną2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba3ff171-e580-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00218497
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00020933/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Dostosowanie pomieszczeń byłego Gim. nr 2 w Bartoszycach do wymagań w zakresie p.poż wraz z adaptacją na szkołę muzyczną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196282/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPP.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest przebudowa i dostosowane pomieszczeń I i II piętra byłego gimnazjum nr 2 przy ul. Bema 35 w Bartoszycach na działce 3/9 do wymagań w zakresie bezpieczeństwa pożarowego wraz z adaptacją na szkołę muzyczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z brzmieniem art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jej treść jest niezgodna z warunkami zamówienia. Z uwagi na fakt, że jedyna oferta złożona w postępowaniu podlega odrzuceniu, zgodnie z brzmieniem art. 255 pkt 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli wszystkie oferty podlegały odrzuceniu. Uzasadnienie faktyczne: Termin składania ofert upłynął w dniu 22.06.2022 r. o godz. 10:00. Do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta złożona przez Wykonawcę Usługi Remontowo Budowlane ANETA Aneta Kaliczyńska, Ul. Krótka 5/3, 11-200 Bartoszyce. Zamawiający w rozdziale 15 SWZ wymagał podania przez Wykonawców w ofercie ceny za realizację zamówienia. Po zapoznaniu się z formularzem ofertowym ww. Wykonawcy Zamawiający stwierdził brak wskazania ceny ofertowej oraz okresu gwarancji stanowiących kryteria oceny ofert. W pozostałym zakresie oferta została wypełniona i podpisana przez Wykonawcę. Zakres oczekiwanych przez Zamawiającego informacji jakie powinny się znaleźć w formularzu ofertowym, jednoznacznie wskazuje, że formularz ten stanowi treść oferty. Brak wskazania ceny i gwarancji jako istotnej treści oferty jest nieusuwalny i w takim przypadku brak jest podstaw zarówno zastosowania wezwania do wyjaśnień oraz uzupełnienia. Brak ceny i okresu gwarancji powoduje niemożność oceny oferty oraz skutkuje koniecznością odrzucenia oferty z powodu jej niezgodności z warunkami zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |