Remont klatki schodowej oraz części korytarzy i pomieszczeń na parterze, I i II piętrze budynku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 6 w Warszawie przy ul. J. Brożka 26
Młodzieżowy Osrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00218662
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00218662/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 12:21
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0523f1eb-e587-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5271016180
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00218662 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatki schodowej oraz części korytarzy i pomieszczeń na parterze, I i II piętrze budynku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 6 w Warszawie przy ul. J. Brożka 26
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: Młodzieżowy Osrodek Socjoterapii nr 6 w Warszawie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000254516
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Brożka 26
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-318
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.mos6@edu.um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.mos6.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mbfo.waw.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont klatki schodowej oraz części korytarzy i pomieszczeń na parterze, I i II piętrze budynku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 6 w Warszawie przy ul. J. Brożka 262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0523f1eb-e587-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00218662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00132757/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 REMONT KLATKI SCHODOWEJ I KORYTARZY NA PARTERZE, 1 I 2 PIĘTRZE
1.1.2 REMONT POMIESZCZEŃ I KORYTARZA 2 PIĘTRO BUDYNEK B
1.1.3 REMONT WC I POMIESZCZEŃ 1 PIĘTRO BUDYNEK A
1.1.4 MONTAŻ PRZESUWNEJ ŚCIANKI DZIAŁOWEJ
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195577/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 9/MBFO/MOS6/1/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 505504,97 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont klatki schodowej oraz części korytarzy i pomieszczeń na parterze, I i II piętrze budynku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 6 w Warszawie przy ul. J. Brożka 26 obejmujący swym zakresem 4 etapy:
1) I etap (zamówienie podstawowe) obejmujący remont klatki schodowej i korytarzy na parterze, I i II piętrze.
W ramach projektowanych prac wykonany zostanie remont ścian klatki schodowej
i korytarzy, zdemontowane zostaną panele ścienne, uzupełnione braki w posadce – dodany pas z płytek gresowych i cokół na I piętrze. Ściany zostaną naprawione, położona gładź gipsowa oraz tynk mozaikowy do wysokości 2,05 m a powyżej ściany i sufit zostaną pomalowane. Na parterze w strefie wejścia do budynku część ścian wyłożonych zostanie płytami z HPL, wykończonych fornirem naturalnym w kolorze orzechowym.
Instalacja elektryczna wraz z osprzętem elektrycznym na klatce schodowej
i remontowanych korytarzach zostanie poprowadzona pod tynkiem.
2) II etap (zamówienie podstawowe) obejmujący remont pomieszczeń i korytarza na II piętrze budynku B.
W ramach projektowanych prac wykonane zostanie połączenie byłych mieszkań z internatem. W tym celu wyburzone zostaną ścianki działowe wydzielające pomieszczenia łazienek oraz pokoi i kuchni. Usunięta zostanie ściana oddzielająca internat i mieszkania. Wykonane zostaną nowe ścianki działowe, które z przestrzeni mieszkań wydzielą 3 sypialnie, korytarz oraz łazienkę. W ścianie szczytowej, na końcu korytarza wykonane zostanie okno doświetlające korytarz oraz wyjście na klatkę schodową. Ze ścian korytarza usunięte zostaną panele, a w pokojach internatowych wymienione zostaną panele, pomalowane ściany i sufity.
Ściany korytarza zostaną naprawione, położona gładź gipsowa oraz tynk mozaikowy do wysokości 2,05 m a powyżej ściany i sufit zostaną pomalowane.
Instalacja elektryczna wraz z osprzętem elektrycznym na remontowanych korytarzach zostanie poprowadzona pod tynkiem.
3) III etap stanowiący prawo opcji, obejmujący remont WC i pomieszczeń na I piętrze budynku A.
W ramach projektowanych prac przebudowane zostanie WC i pomieszczenie gospodarcze na łazienkę dostosowaną dla osób ze szczególnymi potrzebami z prysznicem. Dodatkowo dla osób tych dostosowana zostanie sypialnia. Dostosowanie polegać będzie na wymianie mebli na dostosowane do ich potrzeb oraz zamontowanie systemu przywoławczego. Sypialnia będzie przeznaczona dla 2 osób ze szczególnymi potrzebami. Z części korytarza wydzielone zostanie pomieszczenie dla terapeuty.
4) IV etap stanowiący prawo opcji, obejmujący montaż przesuwnej ścianki działowej.
Zaprojektowano mobilną ściankę działową w pomieszczeniu konferencyjnym na parterze budynku A – zaprojektowano ściankę składaną, pełną o grubości 70 mm, składającą się z 5 modułów, z torem mocowanym do stropu, systemu dwuwózkowego, składane na ścianie. Baza pojedyncza na szynie. Wykończenie ścianki – okleina drewnopodobna w kolorze bukowym. Dźwiękoszczelność ścianki Rw min. 45dB. Ciężar własny do 50 kg / m2.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45431000-7 - Kładzenie płytek
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 20.06.2022 r. dokonano unieważnienia postępowania nr 9/MBFO/MOS6/1/22, którego przedmiotem zamówienia jest remont klatki schodowej oraz części korytarzy i pomieszczeń na parterze, I i II piętrze budynku Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii nr 6 w Warszawie przy ul. J. Brożka 26 na podstawie art. 255 ust. 1 ustawy Pzp, ponieważ w postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |