Wykonanie prac konserwatorskich dla Sali Pożegnań w Domu Przedpogrzebowym znajdującym się na terenie Cmentarza Rakowickiego przy ul. Rakowickiej 26 w Krakowie.
Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00218667
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00218667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 12:23
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4c0e8fd9-e580-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6762590500
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00218667 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie prac konserwatorskich dla Sali Pożegnań w Domu Przedpogrzebowym znajdującym się na terenie Cmentarza Rakowickiego przy ul. Rakowickiej 26 w Krakowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387817787
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rakowicka 26
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-510
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zck-krakow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zck-krakow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zck-krakow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie prac konserwatorskich dla Sali Pożegnań w Domu Przedpogrzebowym znajdującym się na terenie Cmentarza Rakowickiego przy ul. Rakowickiej 26 w Krakowie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c0e8fd9-e580-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00218667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019933/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Konserwacja Domu Przedpogrzebowego na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197404/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P–10/TP/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.1. Przedmiotem zamówienia są Wykonanie prac konserwatorskich dla Sali Pożegnań w Domu Przedpogrzebowym znajdującym się na terenie Cmentarza Rakowickiego przy ul. Rakowickiej 26 w Krakowie.
3.2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w:
3.2.1. projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 3 do SWZ)
3.2.2. dokumentacja (załącznik nr 4a do SWZ),
3.2.3. STWiORB (załącznik nr 4b do SWZ),
3.2.4. przedmiarze (załączniki nr 4c do SWZ). Zamawiający informuje, że niniejszy załącznik załącza do SIWZ w dwóch formatach: plik PDF do odczytu w programie komputerowym np. Adobe Acrobat Document oraz plik XML do odczytu w programie komputerowym np. NORMA, ZUZIA,
3.2.5. opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 5 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 92522100-7 - Usługi ochrony obiektów historycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający – Zarząd Cmentarzy Komunalnych w Krakowie, 31-510 Kraków,ul. Rakowicka 26 – zawiadamia o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: „Wykonanie prac konserwatorskich dla Sali Pożegnań w Domu Przedpogrzebowym znajdującym się na terenie Cmentarza Rakowickiego przy ul. Rakowickiej 26 w Krakowie”, z przyczyn wskazanych w art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj.: Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 z późn. zm.) zwanej w dalszej treści „ustawą”, tj.: nie złożono żadnej oferty.
W terminie wyznaczonym na składanie ofert to jest do dnia 22.06.2022 r. do godziny 09:00 nie wpłynęła żadna oferta.
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |