„Budowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowości Huszlew”
Gmina Huszlew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00218877
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00218877/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 13:00
- Lokalizacja
- Huszlew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-44ae01f2-dc0e-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 4960241880
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00218877 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowości Huszlew”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Huszlew
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Huszlew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Huszlew 77
1.5.2.) Miejscowość: Huszlew
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-206
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.7.) Numer telefonu: 83 3580123
1.5.8.) Numer faksu: 83 3580108
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@huszlew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.huszlew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://huszlew.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowości Huszlew”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-44ae01f2-dc0e-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00218877
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00003402/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 ,,Budowa i przebudowa dróg gminnych w miejscowości Huszlew''
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00176401/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGK.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych
z wykonaniem przebudowy drogi gminnej Nr 200126W od km 0+000 do km 0+583 w miejscowości Huszlew na działkach nr geod. 1097 i 817 oraz drogi wewnętrznej na działkach nr geod. 940, 938, 939, 961,1141 i 898 w Huszlewie. Zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w zamówieniu:
1) roboty przygotowawcze;
2) wycinka drzew;
3) roboty rozbiórkowe istniejącej drogi;
4) zdjęcie warstwy humusu;
5) wykonanie dołów pod ustroje;
6) montaż słupów;
7) wykopy pod kanał technologiczny;
8) ułożenie kanału technologicznego
9) wymiana gruntów;
10) ustawienie wpustów i studni chłonnych;
11) wykonanie korytowania pod projektowane konstrukcje nawierzchni;
12) wykonanie rowów odwadniających;
13) ustawienie przepustów;
14) ustawienie krawężników, obrzeży i oporników, prefabrykowanych ścian oporowych typu L;
15) wykonanie warstwy podbudowy;
16) wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, kostki Betonowej, mieszanki niezwiązanej z kruszywa C90/3, 0/31,5 mm wraz z ułożeniem ścieków pochodnikowych,
17) umocowanie dna rowów i przykanalików brukiem i płytami ażurowymi;
18) wykonanie poboczy z kruszywa z łamanego;
19) wprowadzenie stałej organizacji ruchu;
20) roboty wykończeniowe.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi (załącznik Nr 9 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232460-4 - Roboty sanitarne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
45233330-1 - Fundamentowanie ulic
45454100-5 - Odnawianie
77211400-6 - Usługi wycinania drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie cena złożonej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3496192,91 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3631028,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |