Przebudowa drogi gminnej nr 070106C od km 0+000 do km 2+302
Gmina Płużnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00219090
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00219090/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 13:33
- Lokalizacja
- Płużnica, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d364dbf4-c55f-11ec-aa46-6a814e8de928
- Identyfikator
- 8781751431
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00219090 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 070106C od km 0+000 do km 2+302
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Płużnica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118810
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płużnica, 60
1.5.2.) Miejscowość: Płużnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-214
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pluznica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pluznica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 070106C od km 0+000 do km 2+3022.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d364dbf4-c55f-11ec-aa46-6a814e8de928
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00219090
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00013721/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej nr 070106C od km 0+000 do km 2+302
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00136467/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GPI.271.9.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na przebudowie drogi gminnej nr 070106C od km 0+000 do km 2+302 w miejscowości Błędowo, relacji Błędowo – Hanowo.
PARAMETRY TECHNICZNE DROGI:
- Kategoria drogi – gminna
- Klasa techniczna drogi – L
- Prędkość projektowa – Vp = 30, 40 km/h
- Długość drogi gminnej – ok. 2302m
- Ilość jezdni – 1 (dwa pasy ruchu)
- Szerokość jezdni –5,0m
- Szer. pobocza utwardzonego kruszywem – 0,75m
- Kategoria ruchu – KR1
Pozostałe parametry zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej z
dnia 02.03.1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi
publiczne i ich usytuowanie – Dz. U. Nr 43 z 14 maja 1999 r., poz. 430.
Przyjęto następujące konstrukcje nawierzchni:
Nakładka istniejącej jezdni bitumicznej
- warstwa ścieralna z asfaltobetonu AC11S gr. 4cm
- warstwa wiążąca z asfaltobetonu AC16W gr. 5cm
- frezowanie istniejącej nawierzchni bitumicznej gr. śr. 3cm
Poszerzenia bitumiczne, nowa nawierzchnia jezdni
- warstwa ścieralna z asfaltobetonu AC11S gr. 4cm
- warstwa wiążąca z asfaltobetonu AC16W gr. 5cm
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie gr. 20cm
- podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem o Rm=2,5MPa gr. 15cm
pobocze z kruszywa:
- kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie 0/31,5 gr. 10cm
- warstwa odcinająca z piasku gr. 10cm
Zjazdy bitumiczne:
- warstwa ścieralna z asfaltobetonu AC11S gr. 4cm
- warstwa wiążąca z asfaltobetonu AC16W gr. 5cm
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie 0/31,5 gr. 20cm
- podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem o Rm=2,5MPa gr. 15cm
Chodniki:
- kostka betonowa gr. 6cm koloru szarego
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 5cm
- podbudowa z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, o uziarnieniu 0/31,5mm,
grubości 10cm
- podbudowa z gruntu stabilizowanego cementem o Rm=1,5MPa gr. 10cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie tj. do 01 czerwca 2022 r. do godz. 9.30 do zamawiającego wpłynęły 4 oferty. Bezpośrednio przed otwarciem ofert zamawiający podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Jest to kwota 2 380 061,92 zł. W toku badania ofert ustalono, że najniższa zaoferowana cena ofertowa wykonania zamówienia to 3 223 979,17 zł. Wobec powyższego podjęto decyzję o unieważnieniu postepowania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |