Utrzymanie czystości w ciągach komunikacyjnych pieszych i tramwajowych oraz na przystankach tramwajowych Dworzec Główny, Politechnika w tunelu Krakowskiego Szybkiego Tramwaju

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00679611
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00679611/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-12-31 09:05
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3683d170-78cd-4fb6-a4e8-645c4f75b34d
Identyfikator
6750006547
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania i zamiatania ulicUsługi sprzątania ulicUsługi zamiatania ulic

Wykonawcy

1 przyznane

MAŁOPOLKOM USŁUGI KOMUNALNO-ZIELENIARSKIE S.C. RYSZARD KWIEK,IRENEUSZ FERDYNUSKraków, PL · lot 0
706 008,96 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679611 z dnia 2024-12-31

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie czystości w ciągach komunikacyjnych pieszych i tramwajowych oraz na przystankach tramwajowych Dworzec Główny, Politechnika w tunelu Krakowskiego Szybkiego Tramwaju

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o. o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350641392

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Nowohucka 1

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-580

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 64 62 202

1.5.8.) Numer faksu: +48 12 64 62 350

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: beata.wolnik@mpo.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mpo.krakow.pl/pl/main

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://mpo krakow.logintrade.net

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie czystości w ciągach komunikacyjnych pieszych i tramwajowych oraz na przystankach tramwajowych Dworzec Główny, Politechnika w tunelu Krakowskiego Szybkiego Tramwaju

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3683d170-78cd-4fb6-a4e8-645c4f75b34d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679611

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00570634

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TZ/TT/24/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 654500 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zakres przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie utrzymania czystości w ciągach komunikacyjnych pieszych i tramwajowych oraz na przystankach tramwajowych Dworzec Główny, Politechnika w tunelu Krakowskiego Szybkiego Tramwaju (KST):
− Plac górny i dolny oraz schody przy MDA od ul. Bosackiej;
− Zejście z placu górnego przy ul. Bosackiej do tunelu KST;
− Stacja Dworzec Główny;
− Stacja Politechnika;
− Dworzec PKP – tunele przesiadkowe;
− Pętla autobusowa;
− Ciąg pieszy oraz droga rowerowa w tzw. tunelu bagażowym pod dworcem PKP między ul. Pawią a ul. Wita Stwosza.
− Torowiska tramwajowe – na długości peronów przystankowych.

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
− zał. nr 1 a) - opis przedmiotu zamówienia,
− zał. nr 1 b) - warunki realizacji prac przez Wykonawcę.

3. Miejsce świadczenia usługi będącej przedmiotem zamówienia:
Ciągi komunikacyjne, piesze i tramwajowe, przystanki tramwajowe Dworzec Główny, Politechnika w tunelu Krakowskiego Szybkiego Tramwaju.

4. Termin wykonania zamówienia: od daty podpisania umowy (lecz nie wcześniej niż od 01. 01. 2025 r.) do dnia 31. 12. 2025 r. - z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 90610000-6 - Usługi sprzątania i zamiatania ulic

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90611000-3 - Usługi sprzątania ulic

90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 706008,96 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 706008,96 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 706008,96 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Małopolkom Usługi Komunalno - Zieleniarskie s. c. R. Kwiek, I. Ferdynus

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 351599930

7.3.3) Ulica: Jeżynowa 9

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-979

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 706008,96 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Umowa będzie realizowana od daty jej podpisania (lecz nie wcześniej niż od 01. 01.2025 r.) do dnia 31. 12. 2025 r.
2024-12-31 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi