Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00679632
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00679632/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-12-31 09:07
- Lokalizacja
- Błaszki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bf8bf0d0-bb22-459c-8c77-51bd58d001bd
- Identyfikator
- 8271931341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00679632 z dnia 2024-12-31 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000252753
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pomorska 6, Szkolna 1
1.5.2.) Miejscowość: Błaszki
1.5.3.) Kod pocztowy: 98-235
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola.blaszki@blaszki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://szkola.blaszki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bf8bf0d0-bb22-459c-8c77-51bd58d001bd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bf8bf0d0-bb22-459c-8c77-51bd58d001bd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00679632
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-12-31
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00014879/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00617714
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SPB.261.3.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa oleju opałowego lekkiego spełniającego parametry Polskiej Normy PN-C-96024 do kotłowni olejowej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach, ulica Pomorska 6, 98-235 Błaszki w szacowanej ilości ok. 100 000 litrów lub do wyczerpania środków finansowych.
2. Podane ilości oleju opałowego lekkiego są ilościami szacunkowymi i nie zobowiązują Zamawiającego do całkowitego ich zamówienia.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje załadunek, transport do miejsca przeznaczenia oraz wyładunek oleju. Wykonawca będzie dostarczał olej opałowy, bez dodatkowych opłat, sukcesywnie: własnym środkiem transportu wyposażonym w legalizowany przyrząd pomiarowy do napełniania i opróżniania cysterny (legalizacja urządzeń pomiarowych z Urzędu Wag i Miar) w ilości jednorazowej ok. 25 000 litrów wraz ze świadectwem jakości opału wystawionym przez producenta - przy każdorazowej dostawie paliwa.
4. Wymagane parametry oleju opałowego:
1) Olej barwiony - czerwony
2) Gęstość- 0,840 g/m3
3) Wartość opałowa - 42,5 do 46 MJ/kg
4) Dopuszczalna zawartość siarki - 0,10% (m/m)
5) Temperatura płynięcia - nie mniej niż -25°C
5. Wykonawca dostarczy przedmiot umowy własnym transportem, na własny koszt i na własne ryzyko do kotłowni olejowej Szkoły Podstawowej im. Stanisława Staszica w Błaszkach, ul. Pomorska 6, 98-235 Błaszki.
6. Wykonawca odpowiedzialny będzie za jakość dostarczanego oleju opałowego w okresie wykonywania umowy.
7. Dostawy będą realizowane na podstawie zamówień składanych na adres e-mail lub telefonicznie. Dostawy będą realizowane przez dostawcę w dni powszednie od godz. 6:00 - 15:00.
8. Dowodem przyjęcia dostawy oleju opałowego będą faktury VAT oraz dokument WZ z wydrukiem ilości dostarczonego w temperaturze rzeczywistej oleju opałowego.
9. Podczas każdorazowej dostawy Wykonawca będzie zobowiązany dostarczyć świadectwo jakości dostarczonego oleju opałowego.
10. W trakcie trwania umowy Zamawiający zastrzega sobie prawo do wyrywkowej weryfikacji jakości paliwa, które będzie wykonane przez certyfikowane laboratorium analityczne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 09135000-4 - Oleje opałowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 372690,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 398520,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 372690,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DROŚ SAWICKI sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5741771696
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 2
7.3.4) Miejscowość: Przystajń
7.3.5) Kod pocztowy: 42-141
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 372690,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-08-31| 2024-12-31 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |