Przebudowa drogi gminnej nr 110904L w miejscowości Ruszów – II etap na odcinku 914 mb.
Gmina Łabunie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00219428
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00219428/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-22 14:31
- Lokalizacja
- Łabunie, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fad550c-b6b8-11ec-9f44-6e63702cb2f7
- Identyfikator
- 9222943356
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00219428 z dnia 2022-06-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej nr 110904L w miejscowości Ruszów – II etap na odcinku 914 mb.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łabunie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368517
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Zamojska 50
1.5.2.) Miejscowość: Łabunie
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-437
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 84 6113019
1.5.8.) Numer faksu: 84 6116026
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uglabunie@labunie.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.labunie.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://uglabunie.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej nr 110904L w miejscowości Ruszów – II etap na odcinku 914 mb.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fad550c-b6b8-11ec-9f44-6e63702cb2f7
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00219428
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00052650/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Przebudowa drogi gminnej nr 110904L w miejscowości Ruszów II etap
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00116138/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 695049,41 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi gminnej nr 110904L w miejscowości Ruszów – II etap na odcinku 914 mb.
Przebudowa drogi gminnej jest związana ze złym stanem technicznym istniejącego odcinka drogi. Nawierzchnia jezdni jest w znacznym stopniu zniszczona, posiada odkształcenia, ubytki i lokalne zapadnięcia i wykruszając się krawędzie. Na drodze występują spękania siatkowe i wykruszenia nawierzchni. Wzdłuż krawędzi jezdni na poboczu występują wymulenia, zaniżenia i zawyżenia w stosunku do jezdni z uwagi na brak utwardzenia i prawidłowej szerokości jezdni.
Projektowana przebudowa ma na celu poprawę parametrów techniczno-użytkowych drogi i warunków bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Zakres inwestycji dla drogi gminnej obejmuje m.in.:
a) frezowanie istniejącej nawierzchni
b) wykonanie poszerzeń jezdni
c) wykonanie warstwy wyrównawczej z betonu asfaltowego
d) wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego
e) utwardzenie poboczy kruszywem i destruktem powstałym w wyniku frezowania istniejącej nawierzchni. W przypadku pozyskania poprzez frezowanie destruktu o frakcji przekraczającej 60mm destrukt przed wbudowaniem poddać granulacji.
Wykonanie robót budowlanych zgodnie z opracowaną i zatwierdzoną dokumentacją techniczną, przedmiarem robót specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiące załączniki do niniejszej SWZ. (Załącznik Nr 2)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wybrany Wykonawca odmówił podpisania umowy,| 2022-06-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |