Przebudowa instalacji elektrycznej, teletechnicznej, instalacji SSWiN oraz instalacji wykrywania i sygnalizacji pożaru w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu

Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00219867
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00219867/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-23 06:47
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-93dab6fe-e563-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
7391040006
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychUkładanie kabliInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie okablowania komputerowegoInstalowanie infrastruktury okablowaniaLokalna sieć komputerowaInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychKamery telewizyjne o obwodzie zamkniętymInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychSystem kontroli dostępuUsługi instalowania systemów sterowania i kontroliPakiety oprogramowania i systemy informatyczneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwiInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeTynkowanieRoboty malarskie

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00219867 z dnia 2022-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa instalacji elektrycznej, teletechnicznej, instalacji SSWiN oraz instalacji wykrywania i sygnalizacji pożaru w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001022914

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Marszałka J. Piłsudskiego 59A

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-950

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ias.olsztyn@mf.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.warminsko-mazurskie.kas.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ias-olsztyn.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa instalacji elektrycznej, teletechnicznej, instalacji SSWiN oraz instalacji wykrywania i sygnalizacji pożaru w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-93dab6fe-e563-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00219867

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00069666/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa instalacji elektrycznej, teletechnicznej i instalacji SSWiN oraz instalacji SSP w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197429/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 2801-ILZ.260.34.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na „Przebudowie instalacji elektrycznej, teletechnicznej, instalacji SSWiN oraz instalacji wykrywania i sygnalizacji pożaru w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu”.
2. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu przy ul. Adama Mickiewicza 43, 82-300 Elbląg w zakresie:
1) instalacji elektrycznej dedykowanej do zasilania sieci komputerowej w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu obejmującej. m. in.:
a) demontaż istniejącej instalacji;
b) trasy kablowe;
c) okablowanie;
d) odbiory dedykowane (gniazda komputerowe DATA);
e) tablice elektryczne komputerowe;
f) zasilanie szaf serwerowych, dobór UPSa;
2) sieci strukturalnej LAN w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu obejmującej, m.in.:
a) demontaż istniejącego systemu;
b) trasy kablowe;
c) okablowanie;
d) system sieci strukturalnej (LAN);
e) prace w pomieszczeniu serwerowni, w tym: demontaż klimatyzacji, demontaż i przeniesienie szaf serwerowych do pomieszczenia 118, montaż nowych szaf serwerowych wraz z wyposażeniem, montaż tras kablowych i okablowania opisanych w części budynkowej LAN, montaż nowych drzwi do serwerowni, montaż systemu klimatyzacji, montaż rolety antywłamaniowej na zewnątrz okna pomieszczenia serwerowni;
3) instalacji teletechnicznych w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu obejmujących, m. in.:
a) demontaż istniejących systemów;
b) trasy kablowe;
c) okablowanie;
d) system sygnalizacji pożaru (SSP);
e) system sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN);
f) system kontroli dostępu (SKD);
g) system monitoringu wizyjnego (CCTV);
h) okablowanie dla systemu Audio-Video (AV) w sali konferencyjnej nr 119c;
i) system integracji i wizualizacji instalacji bezpieczeństwa (SMS);
j) system sieci strukturalnej (LAN) na potrzeby systemów bezpieczeństwa;
4) instalacji elektrycznych w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu obejmujących, m. in.:
a) demontaż istniejącej instalacji;
b) trasy kablowe;
c) okablowanie;
d) odbiory (gniazda, wypusty);
e) tablice elektryczne;
f) oświetlenie podstawowe;
g) oświetlenie ewakuacyjne;
5) pozostałych prac w budynku Urzędu Skarbowego w Elblągu obejmujących, m. in.:
a) montaż sufitu podwieszanego na ciągach komunikacyjnych kondygnacji nadziemnych;
b) podział „małej” Sali obsługi na 3 pomieszczenia biurowe;
c) przygotowanie ścian i sufitów do malowania;
d) malowanie wewnątrz budynkowe całego obiektu;
e) montaż klimatyzatora w pomieszczeniu nr 118;
f) wydzielenie pożarowe pomieszczeniu nr 8;
6) prac w budynku garażowym obejmujących m. in.:
a) instalacje teletechniczne (SSWiN, SSP, CCTV);
b) instalacje elektryczne;
c) malowanie ścian i sufitów;
7) dostawy, zainstalowania, skonfigurowania i zaprogramowania okablowania, osprzętu instalacyjnego i urządzeń określonych projektem technicznym;
8) uruchomienia systemów i ich integracji oraz konfiguracji;
9) wykonania opomiarowania;
10) zainstalowania oprogramowania;
11) przeszkolenia pracowników Zamawiającego z zakresu obsługi i eksploatacji nowych systemów.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawiera:
1) Wzór umowy - załącznik nr 2 do SWZ;
2) Projekt budowlano - wykonawczy - załącznik nr 2 do umowy;
3) Specyfikacja Technicznego Wykonania Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB) -załącznik nr 3 do umowy;
4) „Standard infrastruktury sieciowej w jednostkach organizacyjnych resortu finansów” - załącznik nr 4 do umowy;
5) „Standard obiektów przetwarzania danych” - załącznik nr 5 do umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45314310-7 - Układanie kabli

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

32410000-0 - Lokalna sieć komputerowa

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

32234000-2 - Kamery telewizyjne o obwodzie zamkniętym

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

42961100-1 - System kontroli dostępu

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z treścią art. 255 pkt 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie jeżeli, nie złożono żadnej oferty. Do dnia 22 czerwca 2022 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.
2022-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane