Budowa budynku Urzędu Gminy w miejscowości Dziadowa Kłoda, gmina Dziadowa Kłoda
Gmina Dziadowa Kłoda
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00220201
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00220201/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-23 09:20
- Lokalizacja
- Dziadowa Kłoda, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-655caadd-e640-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9111777386
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00220201 z dnia 2022-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku Urzędu Gminy w miejscowości Dziadowa Kłoda, gmina Dziadowa Kłoda
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dziadowa Kłoda
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855044
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Oleśnicka 1
1.5.2.) Miejscowość: Dziadowa Kłoda
1.5.3.) Kod pocztowy: 56-504
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 7869280
1.5.8.) Numer faksu: 62 7581808
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.gminy@dziadowakloda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dziadowakloda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dziadowakloda.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa budynku Urzędu Gminy w miejscowości Dziadowa Kłoda, gmina Dziadowa Kłoda2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-655caadd-e640-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00220201
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019394/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa budynku Urzędu Gminy w miejscowości Dziadowa Kłoda, gmina Dziadowa Kłoda
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197483/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UG.271.2.2022.JS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie budynku Urzędu Gminy w miejscowości Dziadowa Kłoda, dz. nr 871.
Zaprojektowany budynek usług administracji publicznej jest budynkiem wolnostojącym, parterowym , niepodpiwniczonym. Obiekt posiada tradycyjną formę architektoniczną, nawiązuje do budownictwa regionalnego w zakresie bryły, skali, proporcji, detali, kolorystyki i użytych materiałów budowlanych. Kształt budynku oparto na planie trzech prostokątów przypominających w rzucie literę H. Dwa skrzydła są symetryczne w swych gabarytach, natomiast pomiędzy nimi znajduje się łącznik o nieco mniejszych rozmiarach, w którym znajduje się wejście główne do budynku oraz wejście od strony zaplecza- parkingu. Wejście główne zaprojektowano na elewacji frontowej pod niewielkim, wsuniętym w bryłę budynku podcieniem. Od strony tylnej, parkingu przewidziano wyjście z głównego holu/ lobby budynku na wewnętrzny dziedziniec. Budynek przykryto dachem dwuspadowym o kącie nachylenia połaci 45°. Projektowane pokrycie dachowe nawiązuje do historycznego pokrycia dachowego- dachówka ceramiczna w kolorze ceglastym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa oraz STWIORB będące załacznikami do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45314310-7 - Układanie kabli
45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie obarczone wadą- brak możliwości wydłużenia terminu składania ofert w związku z niemożnością publikacji ogłoszenia o zmianie ogłoszenia (błąd systemowy na platformie ezamowienia.gov.pl)| 2022-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |