Dostawa i montaż lamp solarnych w ramach projektu z budżetu obywatelskiego Gminy Gołdap na rok 2022 - „Bezpieczne Sołectwo Jabłońskie, Włosty i Rostek" ze stacją naprawy rowerów
Gmina Gołdap
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00220217
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00220217/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2022-06-23 09:24
- Lokalizacja
- Gołdap, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2300788c-da68-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8471587061
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00220217 z dnia 2022-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż lamp solarnych w ramach projektu z budżetu obywatelskiego Gminy Gołdap na rok 2022 - „Bezpieczne Sołectwo Jabłońskie, Włosty i Rostek" ze stacją naprawy rowerów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gołdap
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790671231
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 14
1.5.2.) Miejscowość: Gołdap
1.5.3.) Kod pocztowy: 19-500
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 876156000
1.5.8.) Numer faksu: +48876150800
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pom@goldap.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.goldap.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.goldap.pl/pl/1227/0/zamowienia-publiczne.html oraz https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż lamp solarnych w ramach projektu z budżetu obywatelskiego Gminy Gołdap na rok 2022 - „Bezpieczne Sołectwo Jabłońskie, Włosty i Rostek" ze stacją naprawy rowerów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2300788c-da68-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00220217
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021199/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawa i montaż lamp solarnych w ramach budźetu obywatelskiego Gminy Gołdap na rok 2022 - "Bezpieczne Sołectwo Jabłońskie, Włosty i Rostek ze stacją naprawy rowerów"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00176317/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-WIK.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 178471,26 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 33015,01 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż lamp solarnych na terenie sołectwa Jabłońskie w miejscowościach Jabłońskie, Włosty oraz Rostek. Zamówienie obejmuje dostawę i montaż łącznie 10 szt. lamp solarnych oraz jednej stacji naprawy rowerów.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany został w załączniku nr 8 do SWZ, a szczegółowe zestawienie ilości lamp i ich lokalizacja w poszczególnych miejscowościach została przedstawiona w załączniku nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34928500-3 - Oświetleniowy sprzęt uliczny
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928510-6 - Uliczne słupy oświetleniowe
31527210-1 - Latarnie
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ww. Ustawy, ponieważ koszt najkorzystniejszej oferty, przewyższa kwotę jaką zamawiający może przeznaczyć na finansowanie zamówienia tj.: kwotę 49 500,00 zł bruttoSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59500 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 79951,23 PLN
| 2022-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |