Termomodernizacja budynku biurowego WIORiN w Koszalinie Oddział w Szczecinie przy ul. Matejki 6 B

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00220314
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00220314/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-23 09:47
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-72df5c60-e00d-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8521137852
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneOgólne roboty budowlane związane z budową rurociągówRoboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągówRoboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabliRoboty sanitarneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w budynkachPoziomowanie rurociągówInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty izolacyjneIzolowanie dachuKładzenie dachów bitumicznychRoboty w zakresie okładaniaKładzenie zaprawyKładzenie rynienRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty malarskiePowtórne malowanieRoboty elewacyjneRoboty balkonowe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00220314 z dnia 2022-06-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku biurowego WIORiN w Koszalinie
Oddział w Szczecinie przy ul. Matejki 6 B

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000093792

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Partyzantów 7-9

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-411

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.7.) Numer telefonu: 943433214

1.5.8.) Numer faksu: 943415582

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wi-koszalin@piorin.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: piorin.gov.pl/koszalin

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/wiorin_koszalin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Nadzór nad ochroną roślin i nasiennictwem

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Termomodernizacja budynku biurowego WIORiN w Koszalinie
Oddział w Szczecinie przy ul. Matejki 6 B

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72df5c60-e00d-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00220314

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00089056/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Termomodernizacja budynku biurowego WIORiN w Koszalinie Oddział w Szczecinie przy ul. Matejki 6 B

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00186382/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WAD.272.1.5.2022.AM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2997169,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku biurowego Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Koszalinie Oddział w Szczecinie przy ul. Matejki 6B.
Adres Inwestycji: ul. Jana Matejki 6B, 71 – 615 Szczecin.
Zamawiający informuje, że w niektórych dokumentach technicznych omyłkowo został wskazany adres Inwestycji: ul. Jana Matejki 6A.
Zamawiający informuje, że jest to omyłka pisarska a prawidłowy adres Inwestycji to:
ul. Jana Matejki 6B, 75 – 615 Szczecin.
2. W zakres zamówienia wchodzi między innymi:
1) Modernizacja systemu grzewczego
2) Ocieplenie ściany wewnętrznej [SW1] Ocieplenie ścian klatki schodowej
3) Ocieplenie ściany zewnętrznej [SZ4]
4) Ocieplenie połaci dachowej [STZ2] - dach stromy
5) Wymiana okien [OK1]
6) Ocieplenie ściany zewnętrznej [SZ3] Docieplenie ścian tylnych i szczytowej wraz z obróbką blacharską, rynnami i ruramispustowymi
7) Ocieplenie połaci dachowej [STZ1] - dach pulpitowy
8) Ocieplenie ściany zewnętrznej [SZ2] Izolacja ściany zewnętrznej powyżej poziomu terenu9) Ocieplenie ściany zewnętrznej [SZ1] Izolacja ścian piwnic poniżej poziomu terenu
10) Roboty towarzyszące
11) Naprawy spękań murów oraz płyt balkonowych
12) Elewacja frontowa - Tynk renowacyjny
13) Wymiana układu stateczników z elektromagnetycznych na elektroniczne
UWAGA!
Zadanie współfinansowane jest ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w ramach rezerwy celowej Budżetu Państwa.
Na potrzeby dokonania wypłaty wynagrodzenia w trzech transzach, Inwestycja zostaje podzielona na następujące etapy:
ETAP I – termin wykonania: 2022 rok, pierwsza transza w wysokości nie wyższej niż 30% wynagrodzenia ryczałtowego brutto określonego w § 4 ust. 1 umowy, po zakończeniu wydzielonego etapu prac, t.j. zakończeniu i dokonaniu przez Zamawiającego odbioru robót wyszczególnionych w Etapie I;
ETAP II – termin wykonania: 2023 rok, druga transza w wysokości nie wyższej niż 40% wynagrodzenia ryczałtowego brutto określonego w § 4 ust. 1 umowy, po zakończeniu wydzielonego etapu prac, t.j. zakończeniu i dokonaniu przez
Zamawiającego odbioru robót wyszczególnionych w Etapie II;
ETAP III – termin wykonania 2024 rok, trzecia transza w wysokości pozostałej do zapłaty kwoty wynagrodzenia ryczałtowego brutto, po zakończeniu realizacji inwestycji tj. po dokonaniu przez Zamawiającego odbioru końcowego Przedmiotu umowy oraz po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie, jeżeli jest wymagane.
Zakres prac wchodzący w skład każdego z Etapów oznaczono w tabeli elementów ryczałtowych w § 4 ust. 1 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ.
Wykonawca przy kalkulacji ceny ofertowej musi uwzględnić koszty Wykonawcy wynikające ze sposobu wypłaty wynagrodzenia w przedmiotowym zamówieniu (wynagrodzenie będzie wypłacone Wykonawcy w trzech transzach po zakończeniu każdego z Etapów).
Wykonawca składając ofertę oświadcza, że akceptuje warunki płatności określone we wzorze umowy.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią zapisy wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 4 do SWZ, Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, w tym dokumentacja projektowa (projekt + STWiORB).
Przedmiar robót jest materiałem pomocniczym i nie stanowi opisu przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów

45232000-2 - Roboty pomocnicze w zakresie rurociągów i kabli

45232460-4 - Roboty sanitarne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45231113-0 - Poziomowanie rurociągów

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261410-1 - Izolowanie dachu

45261214-7 - Kładzenie dachów bitumicznych

45262650-2 - Roboty w zakresie okładania

45261310-0 - Kładzenie zaprawy

45261320-3 - Kładzenie rynien

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45442100-8 - Roboty malarskie

45442180-2 - Powtórne malowanie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45262900-0 - Roboty balkonowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty.
2022-06-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane