„Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowości Szembruk” w systemie zaprojektuj i wybuduj
GMINA ROGÓŹNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00221380
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00221380/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-23 13:08
- Lokalizacja
- Rogóźno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6721ab69-d2c6-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8762310772
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00221380 z dnia 2022-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowości
Szembruk” w systemie zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ROGÓŹNO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118661
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rogóźno 91B
1.5.2.) Miejscowość: Rogóźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-318
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@rogozno.ug.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rogozno.ug.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowościSzembruk” w systemie zaprojektuj i wybuduj
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6721ab69-d2c6-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221380
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016606/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 „Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowości Szembruk” w systemie zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00158791/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WPA.271.1.14.WPA-I.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj i wybuduj” podczas realizacji zadania: „Modernizacja stacji uzdalniania wody oraz sieci wodociągowej w miejscowości Szembruk” .
2.2. W zakres robót objętych niniejszym postępowaniem wchodzi zaprojektowanie i wykonanie modernizacji istniejącej stacji uzdatniania wody (dalej również jako SUW), budowa ujęcia ze studnią głębinową oraz przebudowa odcinka sieci wodociągowej z przyłączami w miejscowości Szembruk na działce nr 7/1 obręb Szembruk, gm. Rogóźno. Szczegółowy opis zamówienia określa Program Funkcjonalno-Użytkowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
2.3. W ramach przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do:
2.3.1. opracowania dokumentacji w formie papierowej, tj.:
a) Ilość egzemplarzy poszczególnych opracowań powinna docelowo wynosić:
• dwa opieczętowane komplety projektu budowlanego, zatwierdzonego przez organ wydający pozwolenie na budowę lub zgłoszenie,
• dwa komplety informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, (jeśli będzie wymagana),
• cztery komplety dokumentacji wykonawczej,
• dwa komplety dokumentacji powykonawczej,
• dwa komplety instrukcji obsługi, eksploatacji i konserwacji,
• Powyższy wykaz nie uwzględnia dokumentacji na potrzeby Wykonawcy oraz do bie-żących uzgodnień
2.3.2. Przekazania w formie elektronicznej nagranej na nośniku CD lub DVD lub pendrive w 2 egzemplarzach:
a) projektu budowlanego lub opisu robót wraz z rysunkami,
b) projektu wykonawczego,
c) dokumentacji powykonawczej,
d) informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (jeśli będzie potrzebna)
e) instrukcji obsługi i eksploatacji stacji.
2.3.3. Wersja cyfrowa wykonana zostanie z zastosowaniem następujących formatów elektronicznych:
a) opisy, zestawienia, obliczenia – pliki w formacie *.doc lub *.pdf
b) rysunki: pliki w formacie *.dxf, *.dwg, lub *.pdf
c) zestawienia, obliczenia – pliki w formacie *.xls, lub *.pdf
Wymagane jest aby pliki wersji elektronicznej i w *PDF odpowiadały teczkom wersji drukowanej, rysunki zawierały podpisy projektantów i inne elementy naniesione na wersję drukowaną.
2.4. Wykonawca przez cały okres trwania umowy zobowiązany jest do posiadania ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej na kwotę nie niższą niż 3.000.000,00 PLN
4.5.3.) Główny kod CPV: 45232430-5 - Roboty w zakresie uzdatniania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
45000000-7 - Roboty budowlane
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48100000-9 - Przemysłowe specyficzne pakiety oprogramowania
50000000-5 - Usługi naprawcze i konserwacyjne
65000000-3 - Obiekty użyteczności publicznej
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena złożonej oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówiniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
| 2022-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |