Remont klatki schodowej w WKU w Białymstoku
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00221413
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00221413/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-23 13:13
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20e3a330-d808-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5423224755
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00221413 z dnia 2022-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatki schodowej w WKU w Białymstoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: 25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 200689828
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kawaleryjska 70
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-325
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: 25wog.kancelaria@ron.mil.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.25wog.wp.mil.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Obrona
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont klatki schodowej w WKU w Białymstoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20e3a330-d808-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221413
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00018652/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.18 Remont klatki schodowej w WKU w Białymstoku (K-0666)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00169040/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 39/W1/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zadania jest Remont klatki schodowej w WKU w Białymstoku
Zakres przewidzianych robót obejmuje klatkę schodową nr 2 oraz pomieszczenia piwniczne. Dla zapewnienia bezpieczeństwa użytkownika (jednakowej wysokości
i szerokości stopni) oraz estetyki, planuje się całkowity demontaż wyeksploatowanej okładziny lastrykowej biegów i spoczników na klatce schodowej, wraz z zamontowanymi (obecnie uszkodzonymi i odkształconymi od użytkowania) stalowymi kątownikami pomiędzy stopnicą i podstopnicą. Ze względu na występującą pleśń na ścianach piwnicznych przewiduje się częściowe skucie, odgrzybienie i ponowne ułożenie nowych tynków renowacyjnych. Dodatkowo zaplanowano wykonanie izolacji ścian piwnicznych metodą iniekcji krystalicznej. Przedmiotowe prace wymagają w okresie prowadzenia robót demontażu elementów instalacji elektrycznej oraz systemu ppoż., to jest: oświetlenia włączników, czujek dymowych, przewodów elektrycznych i sygnałowych. Po zakończeniu robót nastąpi ponowny montaż zdementowanych elementów bez zmiany pierwotnej lokalizacji. W przypadku odkrycia zachowanych fragmentów polichromii pod tynkami wewnętrznymi, wykonawca robót (kierownik budowy) zobowiązany jest do niezwłocznego zawiadomienia wojewódzkiego konserwatora zabytków o nowych okolicznościach ujawnionych w trakcie prowadzonych robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W wyznaczonym terminie, tj. do 07.06.2022r. do godz. 08.00 w niniejszym postępowaniu złożona została jedna oferta przez Wykonawcę Usługi Budowlane Michał Lasota ul. Stołeczna 25/26, 15-879 Białystok na kwotę 232 470,00 zł. brutto. Złożona oferta przewyższa kwotę przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia (141 450,00 zł brutto). Zamawiający w obecnej chwili nie może zwiększyć kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny złożonej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 232470,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 232470,00 PLN
| 2022-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |