Świadczenie usług hotelarsko – restauracyjnych dla celów szkolenia oraz zapewnienie sal konferencyjnych dla uczestników oraz organizatorów czterech (4) spotkań sieci w układzie zadaniowym
Związek Miast Polskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00221440
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-23 13:17
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7781005845
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Hotelarskie usługi noclegoweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
Wykonawcy
4 przyznane
AGNIESZKA LITEWNICKAWarszawa, PL
36 491,4 PLNAGNIESZKA LITEWNICKAWarszawa, PL
34 677,15 PLNAGNIESZKA LITEWNICKAWarszawa, PL
36 491,4 PLNAGNIESZKA LITEWNICKAWarszawa, PL
36 491,4 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.