BUDOWA STRATEGICZNEJ DLA GMINY JABŁONNA ARTERII DROGOWEJ ODCIĄŻAJĄCEJ RUCH DLA MIESZKAŃCÓW CHOTOMOWA, DĄBROWY CHOTOMOWSKIEJ, JABŁONNY ORAZ GMIN SĄSIEDNICH
GMINA JABŁONNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00221471
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00221471/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-23 13:23
- Lokalizacja
- Jabłonna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0a262539-d130-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5361771514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00221471 z dnia 2022-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA STRATEGICZNEJ DLA GMINY JABŁONNA ARTERII DROGOWEJ ODCIĄŻAJĄCEJ RUCH DLA MIESZKAŃCÓW CHOTOMOWA, DĄBROWY CHOTOMOWSKIEJ, JABŁONNY ORAZ GMIN SĄSIEDNICH
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.jablonna.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA STRATEGICZNEJ DLA GMINY JABŁONNA ARTERII DROGOWEJ ODCIĄŻAJĄCEJ RUCH DLA MIESZKAŃCÓW CHOTOMOWA, DĄBROWY CHOTOMOWSKIEJ, JABŁONNY ORAZ GMIN SĄSIEDNICH2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a262539-d130-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221471
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024615/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa drogi ul. Paderewskiego w Jabłonnie w formule "zaprojektuj i wybuduj"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00156602/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.16.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 9000000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wybudowanie drogi publicznej, ul. Paderewskiego w Jabłonnie na odcinku od ul. Chotomowskiej do ul. Zegrzyńskiej (drogi technicznej przy obwodnicy Jabłonny). Planowany przebieg oraz klasa drogi powinny być zgodne z zgodne z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.
Inwestycja obejmuje opracowanie projektów budowlanych i wykonawczych, pozyskanie na rzecz zamawiającego ostatecznej decyzji ZRID (opatrzonej rygorem natychmiastowej wykonalności) i/lub ostatecznej decyzji o pozwoleniu na budowę i/lub zaświadczenia o braku sprzeciwu wobec zgłoszenia robót budowlanych oraz budowę drogi wraz z infrastrukturą towarzyszącą, zaproponowanie i zastosowanie w ramach realizacji robót budowlanych, rozwiązań technicznych najkorzystniejszych z punktu widzenia użytkowników dróg, uwzględniających koszty i łatwość utrzymania zastosowanych urządzeń i systemów, a także pozyskanie ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie wybudowanych obiektów lub zawiadomienie właściwego organu nadzoru budowlanego o zakończeniu budowy i uzyskanie potwierdzenia o niewniesieniu sprzeciwu na złożone zawiadomienie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
34928000-8 - Obudowa drogowa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z tym, że nie złożono żadnej oferty, zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie.| 2022-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |