Zagospodarowanie terenu przy ul. Sikorskiego w Tychach
GMINA MIASTA TYCHY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00221559
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00221559/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-23 13:38
- Lokalizacja
- Tychy, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96a0d73f-e58f-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6462869095
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00221559 z dnia 2022-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy ul. Sikorskiego w Tychach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIASTA TYCHY
1.3.) Oddział zamawiającego: Tyski Zakład Usług Komunalnych w Tychach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 278348986
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 49
1.5.2.) Miejscowość: Tychy
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-100
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@tzuk.tychy.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://tzuk.tychy.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://tzuk-tychy.logintrade.net/zapytania_email,88398,c183d82d214ef28a47a423c32a90536d.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie nieruchomościami wykonane na zlecenie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu przy ul. Sikorskiego w Tychach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96a0d73f-e58f-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221559
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015386/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie terenu przy ul. Sikorskiego w Tychach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195890/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DO.261.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na zagospodarowaniu terenu przy ul. Sikorskiego w Tychach.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
2.1. wykonanie dokumentacji projektowej w zakresie niezbędnym do zgłoszenia robót,
2.2. roboty przygotowawcze,
2.3. zabezpieczenie i ochrona istniejącej kolidującej zieleni,
2.4. wykonanie remontu stopni oraz murków w tym montaż siedzisk z drewna (długa ławka i siedzisko),
2.5. usunięcie istniejącej nawierzchni w celu wykonania trawnika, łąki kwietnej i rabat (posadzenie krzewów i bylin),
2.6. montaż odzyskanych płyt betonowych z usuwanej nawierzchni jako płyt ułożonych luźno w trawniku,
2.7. oczyszczenie i uzupełnienie istniejącego murku (podwyższonej rabaty),
2.8. uporządkowanie i oczyszczenie terenu po robotach, wywóz i utylizacja odpadów,
2.9. inwentaryzacja geodezyjna powykonawcza,
2.10. uzyskanie wszelkich decyzji administracyjnych – niezbędnych do zaprojektowania i wykonania przedmiotu zamówienia oraz przekazania obiektu do użytkowania, zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane.
3. Szczegółowy zakres prac oraz wymagania Zamawiającego względem przedmiotu zamówienia zostały określone w:
3.1. Załączniku nr 2 do SWZ: w programie funkcjonalno-użytkowym, który zawiera m.in. opis przedsięwzięcia, zakres robót, wymagania dotyczące dokumentacji projektowej,
3.2. Załączniku nr 3 do SWZ: w kosztorysie ofertowym (zbiorczym zestawieniu kosztów) zawierającym wykaz i ilości prac związanych z wykonaniem zakresu rzeczowego,
3.3. Załączniku nr 4 do SWZ: we wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45422100-2 - Stolarka drewniana
45112711-2 - Roboty w zakresie kształtowania parków
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |