Budowa placów zabaw w miejscowościach Paproć Duża i Srebrna, gmina Szumowo.
Gmina Szumowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00221602
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00221602/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-23 13:48
- Lokalizacja
- Szumowo, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-acba039f-e64b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7231629753
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyposażenie parków i placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00221602 z dnia 2022-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placów zabaw w miejscowościach Paproć Duża i Srebrna, gmina Szumowo.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Szumowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450670290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja
1.5.2.) Miejscowość: Szumowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-305
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 864768011
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@szumowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: ug-szumowo.pbip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/f6ccf4b6-85b6-48c4-868f-6d8954c4cc261.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placów zabaw w miejscowościach Paproć Duża i Srebrna, gmina Szumowo.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-acba039f-e64b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221602
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00000294/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Budowa placów zabaw w miejscowościach Srebrna i Paproć Duża
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00197798/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.4.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 219512,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
. Zakres zamierzenia w miejscowości Paproć Duża obejmuje wykonanie:a) wyrównanie terenu;
b) montaż ogrodzenia placu zabaw i siłowni;
c) wybranie ziemi pod bezpieczne podłoże, budowa obrzeży na placu zabaw;
d) montaż zestawu zabawowego i innych zabawek na placu zabaw;
e) instalacja podkładu z włókniny;
f) nawiezienie 20 cm warstwy podłoża piaskowego na placu zabaw;
g) utwardzenie terenu na siłowni plenerowej, montaż fundamentów pod urządzenia fitness;
h) instalacja urządzeń fitness, regulaminów, ławek, koszy na śmieci;
i) utwardzenie terenu (chodnik);
j) uprzątnięcie terenu budowy.
2.1.2. Zestawienie powierzchni
- ogólna powierzchnia terenu inwestycji – 1561,00 m2
- długość i szerokość ogrodzonego placu zabaw – 35,0 m x 18 m;
2.1.3. Wyposażenie placu zabaw
- zestaw zabawowy łatwo dostępny,
- dwie huśtawki podwójne,
- piaskownica,
- bujak na sprężynie pojedynczy i podwójny,
- karuzela,
- ławka,
- regulamin,
- śmietnik,
- stojak na rowery
- prasa + wioślarz
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 120000 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.2.1. Zakres zamierzenia w miejscowości Srebrna obejmuje wykonanie:a) wyrównanie terenu i podniesienie go o 10cm na części działki;
b) montaż ogrodzenia placu zabaw i siłowni;
c) wybranie ziemi pod bezpieczne podłoże, budowa obrzeży na placu zabaw;
d) montaż zestawu zabawowego i innych zabawek na placu zabaw;
e) instalacja podkładu z włókniny;
f) nawiezienie 20 cm warstwy podłoża piaskowego na placu zabaw;
g) utwardzenie terenu na siłowni plenerowej, montaż fundamentów pod urządzenia fitness;
h) instalacja urządzeń fitness, regulaminów, ławek, koszy na śmieci;
i) utwardzenie terenu (chodnik);
j) uprzątnięcie terenu budowy.
2.2.2. Zestawienie powierzchni
- ogólna powierzchnia terenu inwestycji – 1374,50 m2
- długość i szerokość ogrodzonego placu zabaw – 59,0 m x 27,0 m;
2.2.3. Wyposażenie placu zabaw
- zestaw zabawowy wielofunkcyjny,
- bujak na sprężynie pojedynczy i podwójny,
- karuzela,
- dwie huśtawki podwójne,
- linarium,
- Prasa + Wioślarz
- Biegacz + Surfer
- Stepper i Twister
- Regulamin siłownie
- śmietnik,
- ławka,
- regulamin,
- tablica informacyjna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 43325000-7 - Wyposażenie parków i placów zabaw
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
4.5.5.) Wartość części: 150000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163658,88 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 198773,55 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 254173,97 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 254173,97 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |