Świadczenie usług przeprowadzenia kontroli antydopingowej moczu i krwi

POLSKA AGENCJA ANTYDOPINGOWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00221648
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-06-23 13:54
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5262165905
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Specjalistyczne usługi medyczne

Wykonawcy

27 przyznanych

Przedsiębiorstwo Usługowe "JOANNA" Joanna BarszczŻyrardów, PL
80 000 PLN
SET Sport Edukacja Trening dr Dariusz BłachnioWarszawa, PL
80 000 PLN
Katarzyna Dubiel „Oficer”Warszawa, PL
80 000 PLN
JAROSŁAW GARGOLWarszawa, PL
80 000 PLN
PAMA Paweł JaglińskiPruszków, PL
80 000 PLN
KAMILA KOZAKWarszawa, PL
80 000 PLN
Małgorzata KarsuskaOżarów Mazowiecki, PL
80 000 PLN
ŁUKASZ KRYCHWarszawa, PL
80 000 PLN
RAPALSKI HOLDINGS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJózefosław, PL
80 000 PLN
Przedsiębiorstwo Usługowe "JOANNA" Joanna BarszczWARSZAWA, PL
80 000 PLN
Beata ZarębaNowe Miasto nad Pilicą, PL
80 000 PLN
Tomasz BerPoznań, PL
80 000 PLN
Grzegorz CzajkaMurowana Goślina, PL
80 000 PLN
Marta Flis-MasłowskaPoznań, PL
80 000 PLN
Grażyna KamińskaPoznań, PL
80 000 PLN
Bożena KasprowiczPoznań, PL
80 000 PLN
Mariola PiotrowskaPoznań, PL
80 000 PLN
Ejber.pl Szymon RakowskiPoznań, PL
80 000 PLN
TOMASZ WUDARSKIPoznań, PL
80 000 PLN
Irena CiurkotKraków, PL
80 000 PLN
Marian Fiedor Sport-AntydopingKraków, PL
80 000 PLN
Renata SatoraWieliczka, PL
80 000 PLN
Łukasz Tota Sport-Test ConsultingKraków, PL
80 000 PLN
Józefa WnorowskaKraków, PL
80 000 PLN
Rafał WitasKraków, PL
80 000 PLN
Kamaro-Pharm Roch VollerKraków, PL
80 000 PLN
TOMASZ GRZYWACZSopot, PL
80 000 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.