Utworzenie centrum muzealno-edukacyjnego. Remont i adaptacja budynku na potrzeby działalności muzeum w Orzyszu – etap II
Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00221675
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00221675/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-23 13:58
- Lokalizacja
- Orzysz, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6aaf33ff-d821-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8491587992
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00221675 z dnia 2022-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie centrum muzealno-edukacyjnego. Remont i adaptacja budynku na potrzeby działalności muzeum w Orzyszu – etap II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 362503261
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Giżycka
1.5.2.) Miejscowość: Orzysz
1.5.3.) Kod pocztowy: 12-250
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL623 - Ełcki
1.5.7.) Numer telefonu: 507301827
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: muzeumwojska@orzysz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.muzeumwojska.orzysz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie centrum muzealno-edukacyjnego. Remont i adaptacja budynku na potrzeby działalności muzeum w Orzyszu – etap II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6aaf33ff-d821-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221675
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00169571/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Utworzenie centrum muzealno-edukacyjnego. Remont i adaptacja budynku na potrzeby działalności muzeum w Orzyszu – etap II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00170004/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MWWiZO.271.1.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w budynku użyteczności publicznej, przewidzianego na potrzeby Muzeum Wojska, Wojskowości i Ziemi Orzyskiej w Orzyszu, stanowiący powiększenie działającej w części istniejącego budynku instytucji.
Stan istniejący:
Budynek w stanie surowym otwartym o konstrukcji murowanej, niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny. Główne przekrycie dachu stanowi dach wielopołaciowy, nad poszczególnymi częściami budynku w układzie dwuspadowym, symetryczny, pokryty papą. Bryła główna budynku połączona z budynkiem sąsiednim poprzez parterowy, jednokondygnacyjny łącznik, konstrukcji murowanej, przekryty płaskim stropodachem.
W zakresie zamówienia znajdują się m. in:
- roboty dociepleniowe
- wykonanie elewacji
- montaż stolarki okiennej i drzwiowej
- roboty wykończeniowe w zakresie tynków, malowania, posadzek
- pokrycie dachu dachówką ceramiczną
- wykonanie przyłączy wraz z instalacjami: instalacja elektryczna, teletechniczna, wodno-kanalizacyjna, cieplna, wentylacyjna
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią dokumentacja techniczna, przedmiar robót, mapy, rysunki- załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na podstawie art. 255 pkt. 3 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity, Dz. U. z dnia 11 września 2019r, poz.1129 ze zm.) Zamawiający unieważnia ww. postępowanie, ponieważ cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1466250,84 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1584906,40 PLN
| 2022-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |