Budowa oświetlenia boiska w Żłobnicy
Gmina Kleszczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00221810
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00221810/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-23 14:23
- Lokalizacja
- Kleszczów, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb365943-d5bf-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7692078512
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00221810 z dnia 2022-06-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia boiska w Żłobnicy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kleszczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647983
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Główna 47
1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.7.) Numer telefonu: 447316639
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia-publiczne@kleszczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kleszczow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.kleszczow.pl/procurements1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa oświetlenia boiska w Żłobnicy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb365943-d5bf-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00221810
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00051094/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa oświetlenia na boisku w Żłobnicy
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00162864/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa oświetlenia boiska w Żłobnicy obejmująca swym zakresem:
1. budowę oświetlenia murawy boiska,
2. budowę oświetlenia parkingu zaplecza boiska.
Lokalizacja inwestycji: Żłobnica, gm. Kleszczów, działki nr ewid.: 164/3, 157/8, 157/10, 158/2, 159/2, 160/2, 161, 162/2
Opis inwestycji:
Budowa oświetlenia murawy boiska piłki nożnej poprzez wykonanie sześciu masztów oświetleniowych stalowych ocynkowanych, o wysokości każdego masztu 14m. Na każdym z masztów zainstalowanie opraw oświetleniowych LED. Zasilanie masztów liniami kablowymi typu YAKXS 4x25mm2 o łącznej długości 634m. Oświetlenie należy wykonać zgodnie z wymaganiami przewidzianymi dla III klasy oświetlenia.
Budowa oświetlenia parkingu boiska przy pomocy pięciu opraw oświetleniowych LED zamontowanych na słupach aluminiowych o wysokości 4,5m każdy, zasilanych liniami kablowymi typu YAKXS 4x16mm2 o łącznej długości 175m oraz montaż zewnętrznej jednej oprawy oświetleniowej LED na istniejącym budynku szatni.
Wykonanie szafki zasilania oświetlenia zewnętrznego SOZ i tablicy sterowania oświetleniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu złożono sześć ofert. Najniższą ofertową cenę 299000,00 zł brutto zaoferował Wykonawca SODA Sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 33/116, 91-337 Łódź.Cena ta przewyższa o 69 000,00 zł kwotę 230 000,00 zł jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Wobec powyższego Zamawiający unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3).
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 299000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367770,00 PLN
| 2022-06-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |