Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj-wybuduj” pn.: BUDOWA URZĄDZENIA WODNEGO NA UJĘCIU WÓD PODZIEMNYCH W MIEJSCOWOŚCI ŁAGÓW"
GMINA ŁAGÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00222274
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00222274/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-24 07:23
- Lokalizacja
- Łagów, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1f3984c-9e99-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
- Identyfikator
- 9271005072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00222274 z dnia 2022-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj-wybuduj” pn.: BUDOWA URZĄDZENIA WODNEGO NA UJĘCIU WÓD PODZIEMNYCH W MIEJSCOWOŚCI ŁAGÓW"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁAGÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spacerowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Łagów
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-620
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 68 3412186
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@lagow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.wrota.lubuskie.pl/uglagow/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych w formule „zaprojektuj-wybuduj” pn.: BUDOWA URZĄDZENIA WODNEGO NA UJĘCIU WÓD PODZIEMNYCH W MIEJSCOWOŚCI ŁAGÓW"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1f3984c-9e99-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00222274
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024576/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa stacji uzdatniania wody wraz z budową nowego ujęcia wody w miejscowości Łagówek, gm. Łagów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00080921/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: R.I.271.1.2022.RN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiot zamówienia obejmuje budowę urządzenia wodnego na ujęciu wód podziemnych, składającego się z jednej studni ujmującej wody podziemne z utworów czwartorzędowych (zwanych dalej studnią głębinową) 1Ra, budowę sieci wodociągowej magistralnej od ujęcie do istniejącego wodociągu magistralnego oraz wymiana złoża w filtrostacie Stacji Uzdatniania Wody w miejscowości Łagów. Wody pobierane z zasobów podziemnych dostarczane będą poprzez układ pompowy na istniejącą Stację Uzdatniania Wody w Łagówku (dz. nr 212/3 obręb Łagów), skąd dalej, po uzdatnieniu, podawana jest na istniejącą sieć w m-ści Łagów i Łagówek.
1.2. W ramach niniejszego zamówienia należy wykonać:
• kompletną dokumentację hydrogeologiczną na budowę i eksploatację ujęcia wód głębinowych;
• kompletną dokumentacje projektową budowlaną wraz z uzyskaniem w imieniu Zamawiającego pozwolenia na budowę/zgłoszenia robót budowlanych;
• kompletną dokumentacje projektową wykonawczą;
• uzyskanie pozwoleń wodnoprawnych na budowę urządzenia wodnego oraz na szczególne korzystanie z wód poprzez pobór wody podziemnej;
• dokumentacja hydrogeologiczna powykonawczą ustalająca zasoby eksploatacyjne;
• zrealizować roboty niezbędne do osiągnięcia celów opisanych w niniejszym programie funkcjonalno –użytkowym (PFU).
1.3. Zakres robót objętych zamówieniem stanowi:
• zaprojektowanie i wykonanie wiercenia otworu nr 1Ra metodą udarowo-okrętną, na sucho, bez użycia płuczki do głębokości 99m.
• zabudowanie i uzbrojenie otworu studni wraz z zasileniem w energię elektryczną pompy
• wykonanie rurociągu magistralnego wody surowej od ujęcia do istniejącej magistrali
• wykonanie układu sterylizacji na istniejącym ciągu technologicznym przy użyciu lamy UV wraz kompletnym układem sterowania i filtracji
• zapewnienie ciągłości przepływu wody do odbiorców
• wykonanie wszelkich niezbędnych opracowań wymaganych do realizacji inwestycji, między innymi dokumentacji geologiczno-inżynieryjnej uwzględniającej warunki hydrogeologiczne,
• projektów odtworzenia nawierzchni czy projektów usunięcia kolizji z istniejącą infrastrukturą podziemną.
• wybudowanie wyżej wymienionej sieci wraz z odtworzeniem istniejących nawierzchni i przywróceniem terenu do stanu sprzed rozpoczęcia robót.
1.4. UWAGA: Ostateczne wartości w zakresie uzbrojenia studni, długości i średnic sieci i odgałęzień ustali Wykonawca w dokumentacji projektowej, którą ma obowiązek konsultować z Zmawiającym i Inżynierem/Inspektorem Nadzoru.
1.5. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w załączniku nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (PFU).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45240000-1 - Budowa obiektów inżynierii wodnej
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 3 Ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Oferta Wykonawcy przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Mając na względzie powyższe okoliczności, unieważnienie postępowania jest uzasadnione i konieczne.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 606390,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1118958,96 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |