Przebudowa i remont pomieszczeń w budynku GOK w Rędzinach.
Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00222449
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00222449/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-24 08:53
- Lokalizacja
- Rędziny, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cd4e951-e7d1-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9491150155
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00222449 z dnia 2022-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont pomieszczeń w budynku GOK w Rędzinach.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gminny Ośrodek Kultury w Rędzinach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 9491150155
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza7
1.5.2.) Miejscowość: Rędziny
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-242
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski
1.5.7.) Numer telefonu: 34 3279998
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gok@redziny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: gokredziny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
gokredziny.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont pomieszczeń w budynku GOK w Rędzinach.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cd4e951-e7d1-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00222449
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00182525/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa i remont budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Rędzinach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201433/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.01.GOK.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wg zadania pn.:
„Przebudowa i remont pomieszczeń w budynku GOK w Rędzinach przy ul. Mickiewicza 7
w Rędzinach.”
2 Zakres zamówienia obejmuje wykonanie następujących robót :
2.1. Roboty budowlane
- roboty demontażowe i rozbiórkowe
- wymiana tynków
- wymiana stolarki drzwiowej
- roboty malarskie
- roboty glazurnicze
- wymiana posadzek
- remont klatki schodowej
- roboty wykończeniowe w studio nagrań
- roboty wykończeniowe w salach plastycznych i ćwiczeń
2.2. Roboty instalacyjne
- wymiana wewnętrznej instalacji wod-kan;
- wymiana armatury
- montaż wentylacji;
- montaż instalacji chłodzenia
2.3. Roboty elektryczne :
- wymiana instalacji elektrycznej,
- wymiana osprzętu
- wymiana opraw oświetleniowych
- montaż instalacji strukturalnej
- montaż systemu CCTV.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212300-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy artystycznych i kulturalnych obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45331210-1 - Instalowanie wentylacji
45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu przetargowym nie złożono żadnej oferty.| 2022-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |