Budowa infrastruktury technicznej przy budynku zaplecza sportowego w Poznachowicach Dolnych.

Gmina Wiśniowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00222622
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00222622/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-24 09:43
Lokalizacja
Wiśniowa, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-64e10350-d028-11ec-9ed6-82024ae9c4d2
Identyfikator
6811381938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

CZESŁAW BEDNARCZYKWiśniowa 422, PL · lot 0
19 983,31 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00222622 z dnia 2022-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa infrastruktury technicznej przy budynku zaplecza sportowego w Poznachowicach Dolnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wiśniowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351556286

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wiśniowa

1.5.2.) Miejscowość: Wiśniowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-412

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: +48 12 372 44 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wisniowa.malopolska.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.wisniowa.malopolska.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wisniowa-malopolska.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa infrastruktury technicznej przy budynku zaplecza sportowego w Poznachowicach Dolnych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-64e10350-d028-11ec-9ed6-82024ae9c4d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00222622

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016129/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Budowa infrastruktury technicznej przy budynku zaplecza sportowego w Poznachowicach Dolnych.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00150068/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IDZ.271.6.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 15854,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem niniejszego postępowania jest zamówienie pn.: Budowa infrastruktury technicznej przy budynku zaplecza sportowego w Poznachowicach Dolnych.
Zakres prac objętych niniejszym zamówieniem obejmował będzie między innymi wykonanie poniższych robót:
• Wykonanie obrzeży betonowych.
• Wykonanie nawierzchni utwardzonej kostką brukową grubości 6 cm.
• Profilowanie i obsianie skarp.
• Wykonanie trawników na terenie płaskim.
• Wykonanie fundamentów pod stalowe schody zewnętrzne.
• Wykonanie regulacji czyszczaków.
2) Przedmiotowe zadanie będzie sfinansowanie ze środków budżetowych Gminy Wiśniowa.
3) Szczegółowy zakres przedmiotu niniejszego zamówienia precyzuje załącznik nr 6 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) – (skład: Dokumentacja Techniczna, Przedmiar robót, STWIORB wraz z uwzględnieniem dokonanych aktualizacji tych dokumentów).
4) Roboty budowlane stanowiące przedmiot niniejszego zamówienia należy wykonać zgodnie z:
a) dokumentacją techniczną,
b) specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych,
c) przedmiarem robót,
d) z należytą starannością, z zasadami sztuki budowlanej, współczesnej wiedzy technicznej, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami i normami, zgodnie ze złożoną ofertą, warunkami przetargu oraz zgodnie z ustaleniami poczynionymi z Zamawiającym, z zastrzeżeniem, iż ustalenia te nie mogą wykraczać poza przedmiot umowy oraz nie mogą być sprzeczne z zasadami wiedzy technicznej lub sztuką budowlaną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19983,31 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19983,31 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19983,31 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: HANDEL-PRODUKCJA-USŁUGI, EXPORT-IMPORT Czesław Bednarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 350728785

7.3.3) Ulica: Wiśniowa 422

7.3.4) Miejscowość: Wiśniowa

7.3.5) Kod pocztowy: 32-412

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19983,31 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2022-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane