Przebudowa drogi powiatowej Dobrut-Śniadków-Lipienice-Wola Lipieniecka Duża
POWIAT SZYDŁOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00222714
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00222714/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-24 10:15
- Lokalizacja
- Szydłowiec, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbe6485a-e57a-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7991963340
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00222714 z dnia 2022-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej Dobrut-Śniadków-Lipienice-Wola Lipieniecka Duża
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SZYDŁOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223215
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Marii Konopnickiej 7
1.5.2.) Miejscowość: Szydłowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486177000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: powiat@szydlowiecpowiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.szydlowiecpowiat.akcessnet.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.bip.szydlowiecpowiat.akcessnet.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej Dobrut-Śniadków-Lipienice-Wola Lipieniecka Duża2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbe6485a-e57a-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00222714
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036873/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Przebudowa drogi powiatowej Dobrut –Śniadków -Lipienice-Wola Lipieniecka Duża
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00195605/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.272.53.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 386620 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlanych na zadaniu inwestycyjnym pn.: Przebudowa drogi powiatowej Dobrut- Śniadków- Lipienice- Wola Lipieniecka Duża.
1) Roboty przygotowawcze:
a) Roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych trasa drogi w terenie równinnym
b) Plantowanie poboczy wykonywane mechanicznie przy grubości ścinania 10 cm
c) Roboty remontowe - frezowanie nawierzchni bitumicznej ogr. 4 cm z wywozem materiału
z rozbiórki na odl. do 1 km
d) Wypełnienie szczelin w nawierzchni betonowej o średniej głębokości 10 cm i szerokości 1 cm masą zalewową
e) Oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych
f) Skropienie asfaltem nawierzchni drogowych
2) Nawierzchnie ulepszone
a) Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o średniej grubości 3 cm (warstwa profilująca) na odcinku prostym: od km 1+790 do km 1+818.29 m
b) Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o średniej grubości 7,5 cm (warstwa
profilująca) na prostych przejściowych: od km 1+818.29 dokm 1+868.29, od km 1+891.48 do km 1+975.02 i od km 1+999.03 do km 2+010
c) Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o średniej grubości 13 cm (warstwa
profilująca) na łukach: od km 1+868.29 do km 1+891.48 i od km 1+975.02.29 do km 1+999.03
d) Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 2 cm (warstwa SAMI)
e) Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości 4 cm (warstwa wiążąca)
f) Nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości po zagęszczeniu
4 cm (warstwa ścieralna)
3) Nawierzchnie nieulepszone- pobocza
a) Nawierzchnie żwirowe, warstwa gr. po zagęszczeniu 20 cm z kruszywa rozściełanego mechanicznie
b) Powierzchniowe utrwalanie nawierzchni drogowych emulsją asfaltową i grysem kamiennym
o wym. 5-8 mm w ilości 10 dm3/m2
2. Przedmiot zamówienia finansowany jest ze środków publicznych budżetu Powiatu Szydłowieckiego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 7 do specyfikacji warunków zamówienia.
Z uwagi na to, że wynagrodzenie Wykonawcy wskazane w ofercie będzie miało charakter ryczałtowy, Wykonawca przy wycenie oferty powinien opierać się na zakresie wskazanym
w dokumentacji projektowej oraz STWiORB. Przedmiar robót ma charakter pomocniczy. Wystąpienie w trakcie realizacji umowy robót nieujętych w przedmiarze lub robót w większej ilości w stosunku do przyjętej w przedmiarze nie będzie uprawniało wykonawcy do żądania dodatkowego wynagrodzenia - jeżeli roboty te ujęte były w dokumentacji projektowej lub STWiORB.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na podstawie art.260 ust. 1, 2 ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2021r., poz. 1129, 1598, 2052, 2269, z 2022r, poz. 25) Zamawiający zawiadamia, że unieważnia przedmiotowe postępowanie, na podstawie art.255pkt 3 ustawy Pzp-Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Bezpośrednio przed otwarciem ofert, Zamawiający działając na podstawie art.222 ust. 4 ustawy Pzp, zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 386620,00 zł brutto.
Wobec faktu, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia-postępowanie zostaje unieważnione na podstawie art.255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 487006,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1000000 PLN
| 2022-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |