Budowa tężni solankowej w miejscowości Kotuń
Gmina Kotuń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00222799
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00222799/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-24 10:43
- Lokalizacja
- Kotuń, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12d39ead-e56c-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 8212394019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie zagospodarowania terenuObiekty rekreacyjneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty instalacyjne elektryczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00222799 z dnia 2022-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa tężni solankowej w miejscowości Kotuń
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kotuń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582463
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Siedlecka 56c
1.5.2.) Miejscowość: Kotuń
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-130
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@kotun.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kotun.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://kotun.bip.net.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa tężni solankowej w miejscowości Kotuń2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12d39ead-e56c-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00222799
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030449/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Zagospodarowanie placu komunalnego w miejscowości Kotuń
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie dofinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00194851/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RRG.271.7.2022.AR
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. W ramach zamówienia wykonawca zobowiązany będzie do wybudowania tężni solankowej w miejscowości Kotuń zgodnie z dokumentacją projektową, wykonania opaski z kostki betonowej wokół tężni solankowej oraz wykonanie przyłącza ziemnego nn. zasilającego pompę tężni solankowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta. Zamawiający, zatem unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia z uwagi na brak ofert.| 2022-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |