Budowa ogólnodostępnej infrastruktury sportowej w m. Toszowice

Gmina Rudna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00222983
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00222983/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-24 11:37
Lokalizacja
Rudna, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-29be3e33-e003-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6922257466
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie linii energetycznychRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00222983 z dnia 2022-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnej infrastruktury sportowej w m. Toszowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rudna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647558

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Zwycięstwa 15

1.5.2.) Miejscowość: Rudna

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-305

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.7.) Numer telefonu: 767492100

1.5.8.) Numer faksu: 767492111

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rudna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.rudna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminarudna.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogólnodostępnej infrastruktury sportowej w m. Toszowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29be3e33-e003-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00222983

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024812/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Budowa ogólnodostępnej infrastruktury sportowej w m. Toszowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00185116/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa ogólnodostępnej infrastruktury sportowej w m. Toszowice.
2. Zakres robót obejmuje m.in.:
- wykonanie boiska trawiastego wraz z montażem 2 bramek piłkarskich,
- wykonanie bieżni do rozgrzewki o szer. 3,0 m,
- montaż 2 piłko chwytów o wys. 6,0 m,
- wykonanie ogrodzenia panelowego,
- montaż elementów małej architektury (6 ławek, 3 koszy na śmieci, stojak na rowery 8 miejscowy metalowy malowany proszkowo, średnica rury min. 15 mm, odległość od kola do koła ok. 30 cm),
- budowę boiska do gry w szachy wraz z zadaszeniem i oświetleniem,
- budowę oświetlenia zewnętrznego całego obiektu,
- badanie kontrolne, roboty kablowe,
- montaż tablicy informacyjnej o wym. 180x120 cm wykonanej na podkładzie metalowym (grubość blachy 1,25 mm) z podwójnie zawiniętą krawędzią na 2 słupkach metalowych, po umieszczeniu w gruncie wysokość 3 m. Treść tablicy uzgodniona będzie na etapie realizacji robót.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa (z wyłączeniem urządzeń do rozgrzewki piłkarzy i utwardzenia nawierzchni kostką betonową pod te urządzenia), specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych oraz przedmiary robót budowlanych – stanowiące załącznik nr 6, 7 oraz 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty.
2022-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane