Remont elewacji budynku położonego przy ul. Tylnej 31 w Zielonej Górze
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00223069
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00223069/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-24 11:58
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d811f79b-e25b-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9291925640
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00223069 z dnia 2022-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont elewacji budynku położonego przy ul. Tylnej 31 w Zielonej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368268097
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zjednoczenia 110
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-120
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 68 353 67 04
1.5.8.) Numer faksu: (+48) 68 353 36 84
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzp@gm.zgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gm.zgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gm.zgora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka mieszkaniowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont elewacji budynku położonego przy ul. Tylnej 31 w Zielonej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d811f79b-e25b-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00223069
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00057669/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Remont elewacji budynku przy ul. Tylna 31 w Zielonej Górze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00191038/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.261.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 326209,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie remontu elewacji i części wspólnych zabytkowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego, położonego przy ul. Tylnej nr 31 w Zielonej Górze.
Obiekt wpisany jest do rejestru obiektów zabytkowych pod numerem 68 i podlega ochronie konserwatorskiej.
2. Parametry techniczne budynku:
• Długość elewacji frontowej - L1 = 18,58m
• Długość elewacji bocznej - L 1 = 31,72m
• Wysokość elewacji frontowej do okapu / w kalenicy - H1/H2 = 3,60m / 11,78m
• Kubatura budynku - V = 2537,00m3
Ogólny zakres robót:
1. Prace rozbiórkowe i przygotowawcze
2. Remont murów, tynków i elementów zewnętrznych, kolorystyka elewacji
3. Prace konserwatorskie związane z naprawą detali architektonicznych,
4. Prace konserwatorskie związane z renowacją historycznej stolarki drzwiowej i okiennej
5. Wymiana zniszczonej stolarki okiennej w piwnicy, montaż okiennic w części okien piwnic
6. Wykonanie izolacji przeciwwilgociowej murów
7. Wykonanie tynków renowacyjnych
8. Przemurowanie odcinka ściany w piwnicy
9. Prace wykończeniowe
3. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
45000000-7 Roboty budowlane
45111300-1 Roboty rozbiórkowe
45452000-0 Zewnętrzne czyszczenie budynków
45453000-7 Roboty remontowe i renowacyjne
45453100-8 Roboty renowacyjne
45453000-7 Roboty konserwatorskie
45443000-4 Roboty elewacyjne
45410000-4 Tynkowanie
45442100-8 Roboty malarskie
45421132-8 Instalowanie okien
45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45320000-6 Roboty izolacyjne przeciwwilgociowe
45400000-1 Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45450000-6 Roboty wykończeniowe pozostałe
45262100-2 Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45111220-6 Roboty w zakresie usuwania gruzu
4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawierają następujące dokumenty:
1) Dokumentacja projektowa opracowana przez mgr inż. arch. Dorota Krupka, inż. Artur Krupka - Pracownia Projektowa „RENOWACJA”, ul. Ochla – Henryka Łasaka 1, 66-006 Zielona Góra, stanowiąca Załącznik nr 7 do SWZ.
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiąca Załącznik nr 9 do SWZ.
Uwaga:
a) Zamawiający informuje, iż dołączony kosztorys ofertowy (Załącznik nr 8 do SWZ) pełni funkcję pomocniczą. W celu dokonania pełnej wyceny robót Wykonawca zobowiązany jest do zapoznania się z dokumentacją projektową, STWiOR oraz zapisami SWZ. Wykonawca nie ma obowiązku załączenia kosztorysu do oferty.
b) Wszystkie wskazane w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót nazwy materiałów, producentów bądź dystrybutorów zostały wskazane w celu właściwego (precyzyjnego) opisania przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza stosowanie wyrobów równoważnych. Warunki zaakceptowania przez zamawiającego wyrobu jako równoważny oznaczają materiały o parametrach nie gorszych niż parametry określone w dokumentacji przetargowej.
Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany udowodnić, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Określenie kryterium równoważności zostało wskazane w załączniku nr 10 do SWZ.
5. Wyłoniony Wykonawca zobowiązany jest realizować przedmiot zamówienia zgodnie z wymaganiami w zakresie elektromobilności, o których mowa w pkt 24 SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2022-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |