Wybór 8 ekspertów, pełniących funkcję ambasadora Elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE), działających na terenie Polski.
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00223082
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-24 12:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5261000645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi świadczone przez autorówUsługi przetwarzania tekstuUsługi publikacji
Wykonawcy
6 przyznanych
Wojciech ŚwitalskiŁódź, PL
28 050 PLNdr Nina Woderska – Pracownia Integracji PokoleńPoznań, PL
26 775 PLNANNA GRYCZKOWarszawa, PL
28 050 PLNMAŁGORZATA ROSALSKARokietnica, PL
28 050 PLNZgodnie z zawiadomieniem o wyborze oferty najkorzystniejszejZgodnie z zawiadomieniem o wyborze oferty najkorzystniejszej, PL
56 100 PLNZgodnie z zawiadomieniem o wyborze oferty najkorzystniejszejZgodnie z zawiadomieniem o wyborze oferty najkorzystniejszej, PL
56 100 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.