Przebudowa dróg w miejscowościach Napiórki Butne, Mroczki Kawki i Orłowo
Gmina Rzewnie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00223273
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00223273/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-24 12:42
- Lokalizacja
- Rzewnie, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a65cb7a8-db55-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7571450042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00223273 z dnia 2022-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w miejscowościach Napiórki Butne, Mroczki Kawki i Orłowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rzewnie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668350
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 19
1.5.2.) Miejscowość: Rzewnie
1.5.3.) Kod pocztowy: 06-225
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki
1.5.7.) Numer telefonu: 297613409
1.5.8.) Numer faksu: 297613445
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ugrzewnie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminarzewnie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminarzewnie.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/722601.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa dróg w miejscowościach Napiórki Butne, Mroczki Kawki i Orłowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a65cb7a8-db55-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00223273
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00021332/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa dróg gminnych w miejscowości Napiórki, Mroczki Kawki, Orłowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00176036/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PIROŚ.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, polegające na przebudowie 3 odcinków dróg gminnych
obejmujące:
Odcinek nr 1 Przebudowa drogi Napiórki – Dzbądz, (dz. ew. 15, 66), odcinek o długości
2,100 km obejmująca:
• roboty pomiarowe i przygotowawcze
• oczyszczenie terenu z krzaków i zarośli
• roboty ziemne
• wymiana przepustów
• dolna warstwa podbudowy z kruszywa naturalnego gr 10 cm
• górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego gr 10 cm
• ułożenie warstwy ścieralnej gr. 5 cm na szer. 3,50 m
• obustronne uzupełnienie poboczy kruszywem naturalnym o szer. 0,75 mb strona lewa i prawa
• oznakowanie pionowe wg projektu stałej organizacji ruchu
Odcinek nr 2.Przebudowa drogi Mroczki Kawki – Nowe Łachy (dz. ew.111,112,117,185,177/1,118/1,119/3), odcinek o
długości 1,842,50 km obejmująca:
• roboty pomiarowe i przygotowawcze
• oczyszczenie terenu z krzaków i zarośli i drzew sosnowych
• roboty ziemne
• dolna warstwa podbudowy z kruszywa naturalnego
• górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego
• ułożenie warstwy ścieralnej gr. 4 cm na szer. 3,50- 5,00 mb
• obustronne uzupełnienie poboczy kruszywem naturalnym o szer. 0,75 mb
• oznakowanie pionowe
Odcinek nr 3. Przebudowa drogi w miejscowości Orłowo (dz.ew.390), odcinek o długości 0,420 km obejmująca:
• roboty pomiarowe
• roboty ziemne
• warstwa podbudowy z kruszywa naturalnego i łamanego 50/50 grubości 15 cm
• ułożenie warstwy ścieralnej poprzez trzykrotne utrwalenie emulsją asfaltową i żwirem
kruszonym na szer. 3,50 mb
• profilowanie i zagęszczenie poboczy na szer 0,75 mb strona lewa i prawa
• wykonanie zjazdów indywidualnych z kruszywa
• oznakowanie pionowe
3.2 Szczegółowo przedmiot zamówienia został określony w dokumentacji projektowej, przedmia-rach robót oraz
specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót
Szczegółowy zakres robót został określony w załącznikach:
a) Załączniki nr 8a i 8b i 8c do SWZ – Przedmiary robót
b) Załącznik nr 9a i 9b i 9c do SWZ – Dokumentacja techniczna
c) Załączniki nr 10a i 10b i 10c do SWZ – Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót
Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, normy, aprobaty,
specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Równoważność polega na możliwości zaoferowania przedmiotu zamówienia o nie gorszych parametrach technicznych,
konfiguracjach, wymaganiach normatywnych itp.
Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia ujęto zapis wynikający z KNR lub KNNR wskazujący na konieczność
wykorzystywania przy realizacji zamówienia konkretnego sprzętu o konkretnych parametrach, Zamawiający dopuszcza
używanie innego sprzętu, o ile zapewni to osiągnięcie zakładanych parametrów projektowych i nie spowoduje ryzyka
niezgodności wykonanych prac z dokumentacją techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233320-8 - Fundamentowanie dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1674195,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2428994,78 PLN
| 2022-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |