Przebudowa dróg gminnych na odcinku Inowłódz – Zakościele – Liciążna – Żądłowice

Gmina Inowłódz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00223359
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00223359/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-24 13:01
Lokalizacja
Inowłódz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2370cfaa-a55d-11ec-baa2-b6d934483bfb
Identyfikator
7732340615
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT DROGOWO-MOSTOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPiotrków Trybunalski, PL · lot 0
11 117 998,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00223359 z dnia 2022-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na odcinku Inowłódz – Zakościele – Liciążna – Żądłowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Inowłódz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590647990

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spalska 2

1.5.2.) Miejscowość: Inowłódz

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-215

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@inowlodz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: inowlodz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.inowlodz.pl/zamowienia-publiczne/zamowienia-publiczne-powyzej-130-tys-zlotych-2

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych na odcinku Inowłódz – Zakościele – Liciążna – Żądłowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2370cfaa-a55d-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00223359

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00036344/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa dróg gminnych na odcinku Inowłódz - Zakościele - Liciążna - Żądłowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00089282/03

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.5.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące swym zakresem przebudowę/rozbudowę dróg gminnych nr 116170E, 116209E, 116197E, 116199E na odcinku 5,9 km w miejscowościach Inowłódz, Zakościele, Liciążna, Żądłowice. W ramach zadania należy wykonać przede wszystkim jezdnie o zmiennej szerokości, w terenach zabudowanych ścieżkę rowerową lub chodniki, zjazdy na każdą posesję, wyniesione przejścia dla pieszych infrastrukturę i urządzenia towarzyszące (odwodnienie, oznakowanie, kanał technologiczny, bariery, oznakowanie, konstrukcje oporowe, inne).
2. Szczegółowy opis
2.1. Roboty pomiarowe (wytyczenie geodezyjne, inwentaryzacja powykonawcza).
2.2. Roboty rozbiórkowe (częściowe rozebranie nawierzchni asfaltowych, podbudowy z tłucznia, wywóz gruzu).
2.3. Roboty ziemne (wykonanie korytowania, rowów, skarp, nasypów. Wywóz urobku nienadającego się do wbudowania w pobocza).
2.4. Wykonanie jezdni wraz z poboczami (profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie podbudowy z kruszyw, wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego, skropienie emulsją asfaltową, wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego).
2.5. Wykonanie ścieżek/chodników/zjazdów (profilowanie i zagęszczanie podłoża, wykonanie podbudowy z kruszyw, wykonanie warstwy nawierzchni z kostki betonowej na podsypce cementowo-piaskowej, montaż krawężników i obrzeży).
2.6. Wykonanie ściany oporowej.
2.7. Wykonanie przepustów drogowych.
2.8. Wykonanie progów zwalniających.
2.9. Wykonanie barier energochłonnych.
2.10. Montaż oznakowania drogowego pionowego, wykonanie oznakowania drogowego poziomego.
2.11. Przestawienie oświetlenia ulicznego.
2.12. Wykonanie kanalizacji deszczowej (rowy przydrożne, kanalizacja podziemna).
2.13. Wykonanie kanału technologicznego.
2.14. Inne roboty nieprzewidziane w dokumentacji a konieczne do wykonania celem właściwej realizacji zadania inwestycyjnego (jeżeli dotyczy), wycinka drzew i krzewów (jeżeli dotyczy), profilowanie poboczy, profilowanie skarp i nasypów (jeżeli dotyczy), regulacja pionowa studzienek urządzeń podziemnych – zawory wodociągowe i inne (jeżeli dotyczy), usunięcie kolizji z sieciami i urządzeniami, montaż rur osłonowych (jeżeli dotyczy), inne w obrębie pasa drogowego (jeżeli dotyczy).

3. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia zawiera: dokumentacja projektowa, przedmiar robót oraz STWiORB stanowiące załączniki do niniejszej SWZ .

Szczegółowy opis niniejszego postępowania zamieszczony został w SWZ oraz dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz STWiORB stanowiące załączniki do SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11117998,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11992500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11117998,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7712259264

7.3.3) Ulica: Południowa 17/19

7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski

7.3.5) Kod pocztowy: 97-300

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11117998,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące

2022-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane