Wykonanie oświetlenia drogowego na odcinku Wąbiewo - Parzęczewo w m. Parzęczewo
Gmina Kamieniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00223789
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00223789/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-24 14:21
- Lokalizacja
- Kamieniec, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6db8e3af-d758-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 9950149862
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00223789 z dnia 2022-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie oświetlenia drogowego na odcinku Wąbiewo - Parzęczewo w m. Parzęczewo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamieniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631259376
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1000 - lecia Państwa Polskiego 25
1.5.2.) Miejscowość: Kamieniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-061
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 44 30 708
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: marcin@kamieniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamieniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kamieniec1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie oświetlenia drogowego na odcinku Wąbiewo - Parzęczewo w m. Parzęczewo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6db8e3af-d758-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00223789
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001325/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonanie oświetlenia drogowego na odcinku Wąbiewo - Parzęczewo w m. Parzęczewo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00171776/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271.7.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia drogowego na odcinku Wąbiewo – Parzęczewo w m. Parzęczewo. Oświetlenie drogowe przebiega wzdłuż dróg powiatowych nr 3593P oraz 3584P. Posadowienie słupów wyposażonych w oprawy oświetleniowe zlokalizowane zostało w pasie zieleni, w niedużej odległości od granicy działki drogowej. Ponadto część lamp oświetlać będzie teren rekreacyjny. Instalacja oświetlenia drogowego sterowana będzie z szafy sterującej zlokalizowanej na działce nr ewid.: 259 w m. Parzęczewo. Przewiduje się posadowienie 21 słupów oświetleniowych oraz zamontowanie 24 szt. opraw oświetleniowych. Słupy stalowe ocynkowane o wysokości 9 m, oprawy typu LED o mocy znamionowej 35 W.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają:
- dokumentacja projektowa – stanowiąca załącznik do SWZ,
- specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – stanowiące załącznik do SWZ,
- przedmiar robót (forma pomocnicza) – stanowiący załącznik do SWZ.
Z uwagi na ryczałtowy charakter wynagrodzenia załączony przedmiar robót stanowi element pomocniczy przy kalkulacji ceny ofertowej.
Wykonawca podczas robót budowlanych musi zapewnić dojazd do przyległych nieruchomości bądź dróg bocznych do nich prowadzących
Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej obowiązującymi przepisami, normami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 185941,56 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 259589,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 185941,56 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Elektroinstalacyjny Mariusz Młynkowiak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970761788
7.3.3) Ulica: Przemysłowa 11/14
7.3.4) Miejscowość: Wolsztyn
7.3.5) Kod pocztowy: 64-200
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 185941,56 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2022-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |