Przebudowa i budowa dróg gminnych – etap II Część I: Przebudowa drogi gminnej ul. Lazurowa w miejscowości Glina Część II: Przebudowa drogi gminnej 270147W ul. Witosa w miejscowości Celestynów
GMINA CELESTYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00224026
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00224026/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-24 15:28
- Lokalizacja
- Celestynów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e7c81ea-e317-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5321057650
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00224026 z dnia 2022-06-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i budowa dróg gminnych – etap II
Część I: Przebudowa drogi gminnej ul. Lazurowa w miejscowości Glina
Część II: Przebudowa drogi gminnej 270147W ul. Witosa w miejscowości Celestynów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA CELESTYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013268965
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Regucka 3
1.5.2.) Miejscowość: Celestynów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-430
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@celestynow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.celestynow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.celestynow.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i budowa dróg gminnych – etap IICzęść I: Przebudowa drogi gminnej ul. Lazurowa w miejscowości Glina
Część II: Przebudowa drogi gminnej 270147W ul. Witosa w miejscowości Celestynów
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e7c81ea-e317-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00224026
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00027233/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Przebudowa i budowa dróg gminnych – etap II:
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00196162/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZPiFZ.271.27.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej ul. Lazurowa w miejscowości Glina oznaczonej jako dz. ew. 389 obr. Glina na odcinku 50m (0+000 do 0+50), realizowana na podstawie decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej nr 5/2019 z dnia 11.06.2019 r. – etap I, w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa ul. Lazurowej w Glinie – etap I”.2. W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać następujące prace:
1) Wykonanie warstwy ścieralnej - kruszywo łamane 0/31,5mm – grubość warstwy 12 cm (Uwaga! Zamawiający zastosował zmianę materiału warstw ścieralnej i wiążącej w odniesieniu do projektu),
2) Wykonanie warstw podbudowy z mieszanki niezwiązanej z kruszywem - grubość warstwy 22 cm,
3) Wykonanie gruntu stabilizowanego cementem z kruszywem – grubość warstwy 30 cm,
4) Ułożenie opornika wtopionego,
5) Wykonanie nawierzchni pobocza utwardzonego – grubość nawierzchni 15 cm.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja będąca załącznikami do niniejszej SWZ:
1) Projekt budowlany;
2) Projekt zagospodarowania terenu;
3) Przedmiar robót;
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
4. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
4.5.5.) Wartość części: 63040,35 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej 270147W ul. Witosa w miejscowości Celestynów oznaczonej, jako dz. ew. 1129/1 i 1135/2 obr. Celestynów, na odcinku 160 m (0+000 do 0+160), realizowana na podstawie decyzji zezwalającej na realizację inwestycji drogowej nr 4/2020 z dnia 08.06.2020 r. – etap I,w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa dróg po kanalizacji w Gminie Celestynów”.
2. W ramach przedmiotu zamówienia należy wykonać następujące prace:
1) Wykonanie warstwy ścieralnej - kruszywo łamane 0/31,5mm – grubość warstwy 10 cm (Uwaga! Zamawiający zastosował zmianę materiału warstw ścieralnej i wiążącej w odniesieniu do projektu),
2) Wykonanie warstw podbudowy z mieszanki niezwiązanej z kruszywem - grubość warstwy 22 cm,
3) Wykonanie gruntu stabilizowanego cementem z kruszywem – grubość warstwy 30 cm,
4) Ułożenie opornika wtopionego,
5) Wykonanie nawierzchni pobocza utwardzonego – grubość nawierzchni 15 cm.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja będąca załącznikami do niniejszej SWZ:
1) Projekt budowlany;
2) Projekt zagospodarowania terenu;
3) Przedmiar robót;
4) Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych.
4. Warunki wykonania przedmiotu zamówienia i pozostałe szczegóły opisu przedmiotu zamówienia zawarte zostały we wzorze umowy – załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.5.) Wartość części: 133674,29 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zgodnie z treścią SWZ ofertę należało złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 czerwca 2022 r. do godziny 11:00. We wskazanym terminie
do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
zgodnie z treścią SWZ ofertę należało złożyć w nieprzekraczalnym terminie do dnia 21 czerwca 2022 r. do godziny 11:00. We wskazanym terminie
do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.
| 2022-06-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |