Remont budynku portierni – etap II.

MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI EKOMUZEUM IM.JANA PAZDURA W STARACHOWICACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00224117
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00224117/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-24 17:02
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9bb65b65-dffa-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6641943885
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty budowlane w zakresie muzeówRoboty w zakresie stolarki budowlanejIzolacja cieplnaRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianKładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścianKładzenie podłógTynkowanieRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty murarskie i muroweRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneInne instalacje elektryczneRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00224117 z dnia 2022-06-24

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku portierni – etap II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MUZEUM PRZYRODY I TECHNIKI EKOMUZEUM IM.JANA PAZDURA W STARACHOWICACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 292650289

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wielkopiecowa 1

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 412754083

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mpt@ekomuzeum.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ekomuzeum.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9bb65b65-dffa-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


samorządowa instytucja kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont budynku portierni – etap II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9bb65b65-dffa-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00224117

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-24

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00039784/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont budynku portierni - II etap

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00185187/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: A.26.4.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 372772,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont zabytkowego budynku portierni etap II (adres: Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, ul. Wielkopiecowa 1, 27-200 Starachowice, obręb 02, dz.nr ew. 1146/2), wpisanego do rejestru zabytków pod nr A.823/1-17.
3
ZAMÓWIENIE PODSTAWOWE. Zakres robót do wykonania obejmuje :
- Odbicie starych tynków wewnątrz.
- Odgrzybienie i odsolenie ścian wewnętrznych
- Wykonanie termoiniekcji grawitacyjnej od wewnątrz
- Wykonanie tynku szczepnego
PRAWO OPCJI. Zamawiającemu przysługuje prawo opcji, tj. prawo Zamawiającego do rozszerzenia zakresu przedmiotu zamówienia w stosunku do podstawowego zakresu zamówienia wskazanego w pkt. 3.2 wg cen wskazanych w ofercie. Prawo opcji stanowi uprawnienie Zamawiającego, z którego może, ale nie musi on skorzystać.
- Wykonanie stolarki okiennej i drzwiowej (prawo opcji)
- Remont instalacji wentylacji grawitacyjnej (prawo opcji)
- Remont instalacji wodociągowej (prawo opcji)
- Remont instalacji kanalizacyjnej (prawo opcji)
- Remont instalacji elektrycznej ( prawo opcji)
- Remont instalacji SAP (prawo opcji)
- Wykonanie tynków napowietrzonych wewnętrznych (prawo opcji)
- Malowanie wewnątrz (prawo opcji)
- Wymiana posadzki (prawo opcji).
Uwaga instalacja kanalizacyjna i elektryczna będzie wykonana jako podtynkowa.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45212313-3 - Roboty budowlane w zakresie muzeów

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45321000-3 - Izolacja cieplna

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45410000-4 - Tynkowanie

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamówienie unieważnione na podstawie art 255 pkt 1 - żadna oferta nie wpłynęła w terminie składania ofert
2022-06-24 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane