Dostawa artykułów spożywczych na potrzeby Miejskiego Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Krakowie. Część I – dostawa świeżych warzyw. Część II – dostawa świeżych owoców.
MIEJSKI DZIENNY DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00224213
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-06-25 22:51
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6792101977
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
WarzywaOwoce, warzywa i podobne produkty
Wykonawcy
2 przyznane
MARCIN POLAKDziekanowice, PL
97 113,21 PLNMARCIN POLAKDziekanowice, PL
97 113,21 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.