Modernizacja wybiegów zewnętrznych i wewnętrznych w pawilonie dla psów nr 1 na terenie schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej w Gliwicach
Miejski Zarząd Usług Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00224333
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00224333/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-06-27 08:14
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f2ab8d27-e005-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 6310112268
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00224333 z dnia 2022-06-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wybiegów zewnętrznych i wewnętrznych w pawilonie dla psów nr 1 na terenie schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej w Gliwicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 335 04 54
1.5.8.) Numer faksu: 32 231 00 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mzuk.bip.gliwice.eu/zamowieniaPubliczne/133201.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja wybiegów zewnętrznych i wewnętrznych w pawilonie dla psów nr 1 na terenie schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej w Gliwicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f2ab8d27-e005-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00224333
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017712/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.27 Schronisko dla zwierząt - modernizacja wybiegów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00185981/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.43.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 211382,11 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
część IModernizacja wybiegów zewnętrznych w pawilonie dla psów nr 1
1. Roboty rozbiórkowe:
- rozbiórka istniejących posadzek i kanałów ściekowych, wywóz i utylizacja gruzu, ziemi
i pozostałych materiałów z rozbiórek
- rozbiórka istniejących przegród pomiędzy boksami, utylizacja złomu z rozbiórki. .
2. Roboty budowlane
- wykonanie posadzek odpornych na agresywne chemicznie ścieki (odchody psie) - posadzki o równym spadzie, szlifowana powierzchnia aby nie tworzyły się kałuże a psy nie raniły łap
- wykonanie kanałów ściekowych odpornych na agresywne chemicznie ścieki (odchody psie)
- wykonanie przegród pomiędzy boksami dla psów z profili stalowych ocynkowanych, przegrody zaopatrzone w furtki, zasuwy (zgodnie z ustaleniami z kierownikiem schroniska)
Oczka 5x5 cm, grubość prętów ok 4 mm, przyspawane od zewnętrznej strony ramy o wym. 3x3 cm, lub gotowe profile oczko 5X20 cm, pręt 5mm, rama przęseł min. 3x3cm, przylegające do ramy aby nie tworzyć ostrych krawędzi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45213200-5 - Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 93008,13 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część IIModernizacja wybiegów wewnętrznych w pawilonie dla psów nr 1
1. Roboty rozbiórkowe:
- rozbiórka istniejących posadzek i kanałów ściekowych, wywóz i utylizacja gruzu, ziemi
i pozostałych materiałów z rozbiórek
- rozbiórka istniejących przegród pomiędzy boksami, utylizacja złomu z rozbiórki.
2. Roboty budowlane
- wykonanie posadzek odpornych na agresywne chemicznie ścieki (odchody psie) - posadzki o równym spadzie, szlifowana powierzchnia aby nie tworzyły się kałuże a psy nie raniły łap
- wykonanie kanałów ściekowych odpornych na agresywne chemicznie ścieki (odchody psie)
- wykonanie przegród pomiędzy boksami dla psów z profili stalowych ocynkowanych, przegrody zaopatrzone w furtki, zasuwy (zgodnie z ustaleniami z kierownikiem schroniska) Oczka 5x5 cm, grubość prętów ok 4 mm, przyspawane od zewnętrznej strony ramy o wym. 3x3 cm, rama przęseł min. 3x3cm, przylegające do ramy aby nie tworzyć ostrych krawędzi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45213200-5 - Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.5.) Wartość części: 118373,98 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jedynej oferty wynosi 362 315,59 zł i przewyższa kwotę jaką
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający dysponuje kwotą 114 400,00 zł.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena jedynej oferty wynosi 485 125,11 zł i przewyższa kwotę jaką
Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający dysponuje kwotą 145 600,00 zł.
| 2022-06-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |