Budowa studni głębinowej nr 3 oraz likwidacji istniejącej studni nr 1 w miejscowości Białogóra

Gmina Krokowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00224476
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00224476/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-27 08:55
Lokalizacja
Krokowa, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-47a8d4c3-e7e0-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
5871582054
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Fundamentowanie i wiercenie studni wodnychUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi geologiczne

Wykonawcy

1 przyznane

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00224476 z dnia 2022-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa studni głębinowej nr 3 oraz likwidacji istniejącej studni nr 1 w miejscowości Białogóra

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krokowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675528

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Żarnowiecka 29

1.5.2.) Miejscowość: Krokowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-110

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.7.) Numer telefonu: 58 6754100

1.5.8.) Numer faksu: 58 6754101

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.publ@krokowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.krokowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-47a8d4c3-e7e0-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa studni głębinowej nr 3 oraz likwidacji istniejącej studni nr 1 w miejscowości Białogóra

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-47a8d4c3-e7e0-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00224476

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00201925/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGK.271.22.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 860000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie budowy nowej studni nr 3 oraz likwidacji istniejącej studni nr 1 na terenie ujęcia wiejskiego w miejscowości Białogóra.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45262200-3 - Fundamentowanie i wiercenie studni wodnych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71351910-5 - Usługi geologiczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zamawiający unieważnił postępowanie o udzielenie zamówienia na podstawie art. 256 ustawy Prawo zamówień publicznych, ponieważ wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
Zamawiający błędnie ustalił przedmiot zamówienia w ramach prowadzonego postępowania, który ze względu na planowane, przyszłe dofinansowanie nie może zostać udzielone w ramach odrębnej procedury, lecz musi stanowić część składową przyszłego postępowania, celem spełnienia warunków tego dofinansowania. Z tego powodu dalsze prowadzenie postępowania stało się nieuzasadnione.
2022-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane