Przebudowa drogi gminnej (dawna droga powiatowa nr 1911D) wraz z budową chodnika w miejscowości Kępa w formule zaprojektuj i wybuduj

Gmina Długołęka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00224504
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00224504/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-06-27 09:02
Lokalizacja
Długołęka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7b337a20-9a38-11ec-80f8-1ad70aec7fa4
Identyfikator
9111102754
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty inżynieryjne i budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty odwadniające i nawierzchnioweRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógInstalowanie znaków drogowychInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi pomiaroweUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH BISEKKrępice, PL · lot 0
9 655 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00224504 z dnia 2022-06-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej (dawna droga powiatowa nr 1911D) wraz z budową chodnika w miejscowości Kępa w formule zaprojektuj i wybuduj

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12

1.5.2.) Miejscowość: Długołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dlugoleka.bip.net.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej (dawna droga powiatowa nr 1911D) wraz z budową chodnika w miejscowości Kępa w formule zaprojektuj i wybuduj

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7b337a20-9a38-11ec-80f8-1ad70aec7fa4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00224504

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-06-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00030809/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi gminnej (dawna droga powiatowa nr 1911D) wraz z budową chodnika w m. Kępa, w formule zaprojektuj i wybuduj

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2022.KM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej (dawna droga powiatowa nr 1911D) wraz z budową chodnika w miejscowości Kępa w formule zaprojektuj i wybuduj, w zakresie umożliwiającym uzyskanie, zgodnie z przepisami Prawa budowlanego, pozwolenia na użytkowanie i następnie użytkowanie przedmiotu zamówienia zgodnie z jego przeznaczeniem, w tym m.in.
a) wykonanie dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, a także przedmiarów robót, w zakresie niezbędnym dla realizacji zadania, o którym mowa w ust. 1,
b) uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych (np. ZRID, PNB) umożliwiających wykonanie robót budowlanych w oparciu o sporządzoną dokumentację projektową lub zaświadczeń o braku sprzeciwu wobec zgłoszenia zamiaru wykonania robót budowlanych, jeżeli uzyskanie decyzji pozwoleniu na budowę nie jest wymagane wraz z klauzulą ostateczności lub posiadających rygor natychmiastowej wykonalności, a w razie konieczności także: ostatecznych decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu lub ostatecznych decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, na podstawie odrębnego pełnomocnictwa udzielonego przez Zamawiającego osobie wskazanej przez Wykonawcę,
c) uzyskanie wszelkich decyzji, opinii, uzgodnień, zgód itp. niezbędnych do realizacji Przedmiotu umowy,
d) dokonanie zawiadomienia o rozpoczęciu robót budowlanych przez Wykonawcę na podstawie udzielonego przez Zamawiającego pełnomocnictwa,
e) realizację robót budowlanych polegających na wykonaniu zadania, o którym mowa w ust. 1 niniejszego paragrafu, na podstawie dokumentacji wykonanej zgodnie z pkt 1-3 oraz zgodnie z zasadami wiedzy technicznej,
f) uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie wybudowanego obiektu będącego przedmiotem zamówienia.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w niniejszej SWZ, w tym:
a) dokumentacji (Załącznik nr 8 do SWZ), zawierającej:
i) Program Funkcjonalno-Użytkowy
ii) Warunki Wykonania i Odbioru Prac Projektowych
iii) Warunki Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych
iv) Koncepcja Programowo-Przestrzenna
v) Uzgodnienia
vi) Errata do PFU
vii) ZZK (Zbiorcze zestawienie kosztów) – dokument poglądowy
oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71355000-1 - Usługi pomiarowe

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9655500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18235082,09 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9655500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BISEK Wojciech Bisek

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8942669670

7.3.3) Ulica: Kosmonautów

7.3.4) Miejscowość: Krępice

7.3.5) Kod pocztowy: 55-330

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

część robót drogowych

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-06-24

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9655500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-10-24

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-06-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane